Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR NTH GEELONG'A GOL OLDU YAĞDIDec 18, 2016 - 10:34pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor sezona hazırlık programı çerçevesinde oynadığı 3'ncü hazırlık maçında sahasında ağırladığı 2017 sezonunun yeni takımı Nth Geelong'u 8-0 yenerek gole boğdu.
Maça Wayne Walles, James McGarry, Atilla Ofli, Oli Kubilay ve Ersin Kaya'dan yoksun genç bir kadro ile başlayan Anadoluspor, her iki devrede rakibine oranla daha organize ve atak oynayarak maçın tek hakimi oldu. Özellikle ikinci devrede başta kaptan Nick Hegarty, Blair Govan, Theo Markelis ve Kristian Trajceski'nin oyuna ağırlıklarını koymasıyla farkı arttırarak rakibini adeta sürkilase etti. Goller bu sene Anadoluspor'un hucüm hattında büyük silah olacak olan Liam Boland (2 gol) kaptan Nick Hegarty (2gol) orta sahanın genç yıldızı Kristian Trajceski (2 gol) Jordan Fahim ve genç yıldız David Tahir'den geldi.
Anadoluspor'da öne çıkan futbolcular olarak başta genç kaleci Gian Tapia, Blair Govan, Nick Hegarty, Kristian Trajceski, Theo Markelis, Liam Boland, Daniel Clark ve David Tahir olarak göründüler.
Bu maçtan sonra Anadoluspor Noel tatiline çıkacak. Tatil dönüşü hazırlık maçları ise,
11 Ocak Çarşamba deplasmanda Sth Melbourne.
14 Ocak Cumartesi evinde Port Melbourne.
21 Ocak Cumartesi evinde Bullen Lions.
25 Ocak Çarşamba evinde St Albans.
27 Ocak Cuma deplasmanda Brisbane Strikers olarak belirlendi.
Fotoğraflar: Hume City FC Facebook sayfası ve Bülent Yöntem