Hume City FC

Hume City FC

Official Website
23 July, 2017
ANADOLUSPOR EVİNDE KAYBETTİ!      GALATASARAY'A AVRUPA KAPISI KAPANDI !      BEŞİKTAŞ ÇİN'DE KAYBETTİ      BİR ALTIN FUTBOL FELSEFESİ      EYALET LİGLERİNDE İKİ TAKIMIMIZ KAFAYA OYNUYOR !      "ERSAN GÜLÜM" ADELAİDE UNİTED TAKIMINA TRANSFER OLDU      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

OSMANLI ÜST TURDA



Dec 9, 2016 - 1:40pm

ÜLKEMİZİ tarihinde ilk kez Avrupa arenasında temsil eden Osmanlıspor, yüzümüzü kara çıkarmadı... Üstelik dün İsviçre temsilcisi Zürih’i devirip beklentilerin de üzerine çıkan Anadolu’nun gururu, İspanyol devi Villarreal’in bulunduğu L Grubu’ndan lider olarak üst tura çıkmayı başardı.

DÜNE kadar birbirinden iyi performanslar ortaya koyarak son maça grubunun zirvesinde çıkan Osman-lıspor’un sadece mağlubiyet halinde elenme tehlikesi vardı. Ancak Başkent ekibi buna izin vermediği gibi Zürih’i ikinci yarıda bulduğu gollerle dize getirdi ve adını son 32 takım arasına yazdımayı bildi.

MAHER ETKİSİ

İLK yarıda yakaladığı birkaç fırsattan sonuç alamayan temsilcimiz rakibine de neredeyse pozisyon vermedi. İkinci devrede ise Maher’in getirdiği toplarla Zürih karşısında baskısını artıran Osmanlıspor, 52 ve 71’de Webo ile önemli şansları harcarken 72’de ise yine Maher’in asistinde Delarge’ın vuruşuyla golü buldu: 1-0.

89’DA ise Umar’ın ara pasıyla savunmanın arkasına sarkan Erdal Kılıçarslan, sol çaprazdan yaptığı düzgün vuruşla skoru 2-0’a getirdi ve sonucu belirledi.