Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

OSMANLI ÜST TURDADec 9, 2016 - 1:40pm

ÜLKEMİZİ tarihinde ilk kez Avrupa arenasında temsil eden Osmanlıspor, yüzümüzü kara çıkarmadı... Üstelik dün İsviçre temsilcisi Zürih’i devirip beklentilerin de üzerine çıkan Anadolu’nun gururu, İspanyol devi Villarreal’in bulunduğu L Grubu’ndan lider olarak üst tura çıkmayı başardı.

DÜNE kadar birbirinden iyi performanslar ortaya koyarak son maça grubunun zirvesinde çıkan Osman-lıspor’un sadece mağlubiyet halinde elenme tehlikesi vardı. Ancak Başkent ekibi buna izin vermediği gibi Zürih’i ikinci yarıda bulduğu gollerle dize getirdi ve adını son 32 takım arasına yazdımayı bildi.

MAHER ETKİSİ

İLK yarıda yakaladığı birkaç fırsattan sonuç alamayan temsilcimiz rakibine de neredeyse pozisyon vermedi. İkinci devrede ise Maher’in getirdiği toplarla Zürih karşısında baskısını artıran Osmanlıspor, 52 ve 71’de Webo ile önemli şansları harcarken 72’de ise yine Maher’in asistinde Delarge’ın vuruşuyla golü buldu: 1-0.

89’DA ise Umar’ın ara pasıyla savunmanın arkasına sarkan Erdal Kılıçarslan, sol çaprazdan yaptığı düzgün vuruşla skoru 2-0’a getirdi ve sonucu belirledi.