Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'UN SON TRANSFERİ 'BLAİR GOVAN'Dec 8, 2016 - 8:55pm

NPL' de mücadele eden Anadoluspor, WA National Premier Lig takımlarından Floreat Athena'dan defans oyuncusu Blair Govan ile anlaşma sağladı.
İskoçya doğumlu sol stoper mevkiinde oynayan Blair Govan 2016 sezonu itibariyle klübünün en iyi ve centilmen oyuncusu ödülünü kazandı.
Anadoluspor'da sezon öncesi yapılan hazırlık çalışmalarına katılan başarılı krampon, ABD Stadına gelmekten büyük mutluluk duyduğunu, diğer takım arkadaşlarının kendisini çok sıcak karşıladıklarını belirtti.
Blair Govan ayrıca, Anadoluspor'un  mükemmel bir kulüp olduğunu, teknik heyetin oyuncularla uyum içinde olduklarını belirterek kendisi için doğru bir karar olduğunu söyledi.
Ayrıca idman kalite seviyesinden etkilendiğini, oyuncular arasında taktir edilecek bir mücadele olduğunu şimdiye kadar gördüğü kadarıyla kendisini ilk 11 için hazırladığını belirtti.
2017 kadrosunun son derece kaliteli olduğuna değinen Govan, genç futbolcuların bile bu kadroda iş yapabileceklerine inandığını, takım içindeki forma savaşının çok zor olacağını ve bundan da çok memnun olduğunu ayrıca söyledi.
Blair Govan Anadoluspor forması altında ilk maçını 10 Aralık Cuma akşamı Richmond SC ile oynayacaklarını, bu ilk  hazırlık maçında tüm oyuncuların 2017 sezonu şampiyonluk kupası için konsantre olacaklarını belirtti.
Anadoluspor teknik manejeri Dean Hennessey ise,  Govan'ın bir kaç hafta içinde gösterdiği performans ile lige tamamen hazır olduğunu belirterek, Anadoluspor'a büyük kazanç sağlayacağını söyleyerek memnuniyetini belirtti.