Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

FENER ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDINov 4, 2016 - 7:21pm

Dick Advocaat’ın yürek yemiş savaşçıları, Mourinho’nun kibirli Manchester United’ını çimlere gömdü. Sow'un yıllarca unutulmayacak röveşatası ve Lens'in olağanüstü frikik golü F.Bahçe'yi 2-1'lik tarihi zafere taşıdı.

Fenerbahçe şanlı tarihine dün gece altın bir sayfa daha ekledi. Kanarya, UEFA Avrupa Ligi'ndeki dördüncü maçında dünya devi Manchester United'ı 2-1 yenerek unutulmaz bir başarıya daha imza attı. Öyle bir maçtı ki daha 2'nci dakikada Kadıköy'de yer yerinden oynadı. Soldan Hasan Ali ortaladı, sırtı kaleye dönük olan Sow röveşatayla topu doksandan ağlara gönderip F.Bahçe'yi öne geçirdi. 59'da ise F.Bahçe'nin cengaveri Lens sahnedeydi.

Kazandığımız frikikte Lens topa öyle bir falso verdi ki meşin yuvarlak neredeyse yarım daire çizerek barajı geçip ağlarla buluştu. Manchester United 89'da Rooney'le bir gol bulsa da Fenerbahçe 1996'da Old Trafford'da 1-0, 2004'te Kadıköy'de 3-0 yendiği İngiliz ekibini dün gece bir kez daha mağlup ederek milyonları sevince boğdu. Puanını 7'ye çıkaran Fenerbahçe, ikili averajda Feyenoord'a üstünlük sağladığı için lider oldu.
.