Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR KALESİ MICHAEL WEIER'E TESLİMOct 17, 2016 - 7:17pm

Anadoluspor 2017 NPL sezonunda kalesini Brisbane Strikers'in 19 yaşındaki genç yeteneğe emanet ediyor.
Genç eldiven son olarak kendisini FFA Kupası 16 turda A lig devlerinden Melbourne City'e karşı oynadıkları maçta göstermişti.
Queensland Eyaletinden gelen Michael Weier,  şu ana kadar Anadoluspor'un 2017 sezonu itibariyle Atilla Ofli, Waye Wallace, Kris Kioussis, James McGarry, Liam Boland ve Ersin Kaya'dan sonra 7'nci transferi oluyor.
Anadoluspor teknik manejeri Dean Hennessey, "Genç kaleciyi 2016 sezonunun ikinci yarısından beri takip ediyoruz. Teknik heyet olarak Weier'in göstereceği performansa inanıyoruz, FFA Kupası 16 turda Melbourne City'e karşı gösterdiği üstün form, bize onun üst düzey maçlarda nasıl oynayacağını gösterdi. Bu onun kapasitesini, takımın bir parçası olacağını ve Anadoluspor'un şampiyonluk yolunda en büyük katkıyı vereceğinden şüphemiz yoktur" diyerek genç kaleci hakkında görüşlerini belirtti.
Dean Hennessey ayrıca  19 yaşında genç kalecinin, bir kaleci olarak büyük potansiyele sahip olduğunu, mükemmel refleksleri, geriden oyunu kurma ve takımını kontra atağa kaldırma konusunda büyük yetenekleri olduğunu, son olarak da her iki ayağını mükemmel kullandığını belirterek, Michael Weier'in 2 yıllığına Anadoluspor'a katılmasından hem teknik heyet, hem de yönetim olarak çok memnun olduklarını söyledi.