Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'A YENİ SOLBEK 'KRİS KİOUSSİS'Oct 9, 2016 - 3:53pm

Anadoluspor, NPL 2017 sezonu için transferlerine son olarak anlaşmaya vardığı Kris Kioussis ile tüm hızıyla devam ediyor.
Geçtiğimiz sezon Richmond SC takımında forma giyen sol bek, " hücum, defans oyuncusu olmama rağmen benim en belirgin futbol karakterim. Ancak oyun disiplinine ve defansif oyun anlayışına her zaman uyan bir defans anlayışına sahibim" diyerek, Anadoluspor'a gelmesinde daha evvel birlikte çalıştığı teknik manejer Dean Hennessey ve antrenör David Chick'in büyük payı olduğunu söyledi.  
Daha evvelki yıllarda Club İndependiente genç takım formasını giyen genç futbolcu, burada aldığı futbol tecrübesinin,  Anadoluspor forması altında NPL 2017 futbol sezonu için büyük faydası olacağını belirterek, "yeni kulübüm olan Anadoluspor'a  fayda sağlayacağıma inancım, bena ekstra motivasyon sağlayacaktır" diyerek memnuniyetini belirtti.
Anadoluspor teknik manejeri Dean Hennessey ise yeni transfer olan Kris Kioussis'un top tekniğinin yüksek olduğunu, ceza alanına etkili ortalar yapabilme yeteneğinin bulunduğunu söyleyerek,  Kris Kioussis'in, takıma hem defansif, hem de ofansif anlamda katkıda bulunacağına inandığını söyledi. 
Bizlerde www.melbournefutbol.com olarak genç futbolcuya hoşgeldin diyor, başarılı olmasını temenni ediyoruz.