Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR BÜYÜK BOMBAYI PATLATTIOct 7, 2016 - 1:54am

Anadoluspor, NPL'in en kaliteli hücum oyuncularından Green Gully'nin santraforu Liam Boland'ı transfer ederek, Melbourne spor camiasını adeta salladı.
Perth doğumlu 24 yaşındaki başarılı santrafor,  en son forma giydiği Green Gully'e gelmeden önce Oakleigh Cannons, Floreat Athena ve Perth SC'da oynadı.
Son olarak Green Gully'de 24 maçta 12 gol atan Liam Boland, FFA Kupasında A ligi takımlarından Central Coast Mariner'e karşı 90+4'ncü dakikada hemen hemen orta sahadan attığı gol ile futbol camiası nezdinde büyük sükse yapmıştı.
Anadoluspor gibi, potansiyeli yüksek, başarılı bir kulübü özellikle seçtiğini söyleyen Liam Boland, kaptan Nick Hegarty, Wayne Wallace, James McGarry gibi NPL'in en kaliteli oyuncuları ile aynı takımda ter dökeceğinden çom memnun olduğunu belirtti.
Bu oyuncuların bana sağlayacakları pas ve pozisyon imkanı ile rakip kalelerde büyük tehlike yaratacağını da ayrıca belirten başarılı santrafor, "ümit ediyorum ki, gol atmak benim için daha kolay olacak"ndiyerek memnuniyetini dile getirdi.
Anadoluspor'un teknik manejeri Dean Hennessey ise "Boland, kalitesini, hırsını ve kazanma arzusunu tüm takıma ve takım arkadaşlarına olumlu yolda ileteceğine ve onları motive edeceğine inanıyorum". diyerek Liam Boland'ın çok önemli bir transfer olduğunu belirtti.
Geçen sezon Dockerty Kupası yarı final karşılaşmasında Liam Boland'ın golü ile kaybettiklerini dile getiren Dean Hennesey, Liam Boland'ın gol yollarında büyük tehlike yarattığını, ve tehtit unsuru olduğunu belirterek, Liam Boland'ın kazanma azmi çok yüksek bir oyuncu olduğunu, bu anlamda Anadoluspor'u tercih etmesinin takım ruhu için çok önem taşıdığını söyledi.
Biz de www.melbournefutbol.com olarak genç yıldıza hoşgeldin diyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Ayrıca böylesi önemli bir ismi Anadoluspor'a  kazandırdığı için başkan Zorlu Kaya'ya ve ekibine de  ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.