Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR JAMES MC GARRY'İ KADROSUNA KATTIOct 6, 2016 - 2:19am

Anadoluspor, NPL Takımlarından Melbourne Knights'ın orta saha oyuncusu James McGarry'i transfer ederek orta sahasını güçlendirdi.
28 yaşında olan başarılı futbolcu, 2017 sezonu itibariyle Atilla Ofli, Ersin Kaya ve Wayne Wallace ile birlikte Anadoluspor'a katıldı.
Anadoluspor teknik manejeri Dean Hennessey, McGarry'in Anadoluspor'la mukavele imzalamasından memnun olduğunu, kalitesi ve tekniği ile takıma büyük güç katacağına inandığını belirtti.
Ayrıca James McGarry'i Avustralya'ya ayak bastığı günden bu yana tanıdığını ve takip ettiğini söyleyen Dean Hennessey, James McGarry'nin pas yüzdesi yüksek bir oyuncu olduğunu, yardımlaşmayı sevdiğini ve tam bir takım oyuncusu olduğunu söyleyerek, bir hoca olarak böylesi kaliteli bir oyuncuya sahip olmaktan çok memnun olduğunu söyledi.