Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'UN 2016 KARNESİSep 30, 2016 - 6:37pm

NPL, “Ulusal Premier Lig’de” mücadelesini sürdüren Anadoluspor, 2016 sezonunu gerek A takım, gerek 20 yaş altı, gerekse yıldız takımlar seviyesinde başarıyla tamamlamıştır.
Anadoluspor kulüp olarak, artık büyük takım olma sancılarını atlatmış, sonuçta yönetim kadrosu ve çalışanlarıyla Victoria'nın köklü ve büyük takımları arasına girmiştir.
Ortaya konulan organizasyonlar, kazanılan başarılar ve yapılan işler zaten bunu halihazırda ortaya koymuştur.
A takımı sezon sonunda finallerde mücadele etme hakkını elde etmiş, aynı zamanda FFA Kupasında Avustralya çapında ilk 16’lara girerek büyük başarı elde etmiştir.
Çeyrek finalde geçen sezonun şampiyonu olan Aligin en kuvvetli takımlarından Melbourne Victory ile karşılaşmış, üzerinde büyük tartışmalar yapılan haksız bir penaltı ile turnuvadan elenmiştir.
A takım kaptanı Nick Hegarty NPL, 2016 sezonu ligin en iyi oyuncusu, kaleci Chris Oldfield ise NPL, 2016 sezonu ligin en iyi kalecisi seçilmiş, 17 yaşındaki genç yetenek Kristian Trajceski ise A ligi seçmelerinde, Avustralya çapında finale kalan 24 genç futbolcu arasından birinci seçilerek Sydney FC kulübünün genç takımı kadrosuna girmiştir.
20 yaş altı takımı ise 14 takım arasında 4’ncü olarak sezonu başarıyla tamamlamıştır.
NPL, “Ulusal Premier Lig” 6 takımlı ( U18, U16, U15, U14, U13, U12) Yıldız takımlar kategorisinde ise her biri FFV’nin şart koştuğu hocalık lisansı sahibi antrenörlerin önderliğinde U15, U13 ve U12 takımları, NPL yıldızlar şampiyonu olarak büyük başarı elde edilmiştir.
Mükemmel tesisleri, biri sun’i çim olmak üzete toplam 4 futbol sahası ile bölge genç futbolcu adaylarına eğitim ve hizmet veren, onlara spor yapma imkanı sağlayan Anadoluspor kulübü, 2017 futbol sezonunda başarı çıtasını daha da yukarlara çekecektir.
Sonuç olarak 2017 yılında sadece elde edeceği galibiyetlerle değil, NPL ve FFA Kupası karşılaşmalarında Anadoluspor tarihine yakışır duruşu ve mücadeleci kimliği ile siz Anadoluspor taraftarlarımızı ve toplumumuzu en iyi şekilde temsil ederek, mutlu edecektir.