Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

WAYNE WALLACE ANADOLUSPOR'DASep 29, 2016 - 1:05am

ANADOLUSPOR BOMBAYI PATLATTI
NPL Temsilcimiz Anadoluspor, 2017 futbol sezonu için transfer çalışmalarına hız verdi ve 28 Eylül Çarşamba günü NPL'i sarsacak bombayı patlattı.
Bentleigh Greens'in kaptanı Wayne Wallace ile kontrat imzalayan Anadoluspor transfer komitesi yetkilileri, " transferlerin devamı gelecek, bizleri takip edin" diyerek taraftarlarına umut dağıttı.
17 yaşında İngiltere'nin Bridlington Town AFC takımında yarı profesyonel olarak futbola başlayan Wayne Wallace, İngiltere'de bir çok takımda forma giydikten sonra Avustralya'ya geldi.
Melbourne'da 2009-2010 sezonunda Sunshine George Cross takımında forma giyen başarılı hücuma yönelik orta saha oyuncusu, 2011-2016 yılları arasında aralıksız olarak 6 yıl Bentleigh Greens takımında forma giydi.
Kısa zamanda kalitesi ve futbol bilgisi ile takım kaptanı olan Wayne Wallace Benleigh Greens forması altında çok kez ayın ve yılın futbolcusu seçilerek kariyerinde büyük başarı kazandı.
En son olarak 2015 yılında NPL Şampiyonluk kupasını kaldıran Wayne Wallace, 2017 sezonunda Anadoluspor'da forma giyecek.
Kendisine www.melbournefutbol.com hoşgeldin diyoruz.

Fotolar: Mark Avellino ve Bülent Yöntem