Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

SHANE REXHEPİ VE CRAİG CARLEY ANADOLUSPOR'DAN AYRILDISep 23, 2016 - 10:45am

NPL Temsilcimiz Anadoluspor'da takımdan ayrıldığını açıklayan kaleci Chris Oldfield'den sonra ikinci kaptan Shane Rexhepi ve santrafor Craig Carley'de kendi sosyal medya hesaplarında yaptıkları açıklamalarla takımdan ayrıldıklarını açıkladılar.
Yetiştiği takım olan North Sunshine Eagles'a dönen ikinci kaptan Shane Rexhepi, yaptığı açıklamada " Aslında son derece mutlu bir 3 sezon geçirdiğim Anadoluspor'da daha bir kaç yıl NPL seviyesinde futbol oynayabilirdim. Ancak ilk göz ağrım olan North Sunshine Eagles takımının NPL2'ye çıkmasında faydalı olabileceğime inandığım için ayrıldım. Anadoluspor'da kalıcı ve çok kuvvetli arkadaşlıklar edindim, beraberce büyük başarılar yakaladık, bu anlamda Anadoluspor'u hiç bir zaman unutamam ve her zaman hatırlayacağım" dedi.
Anadoluspor'a geçtiğimiz sezonun yarısında Shepparton, Goulburn Valley takımından  gelen hücum oyuncusu Craig Carley'de " haftada dört gün Shepparton, Melbourne arası yol yapmak bana son derece zor geldi. Takımın bir parçası olduğuma inandığım Anadoluspor'dan bu sebepten dolayı ayrılmak zorundayım. Orada kaldığım süre zarfında çok mutlu oldum. Gerek teknik heyet, gerekse idare heyeti ile son derece uyumlu çalıştım, onları her zaman iyi hatırlayacağım" diyerek duygularını iletti.
Her iki futbolcu arkadaşlara  yeni takımları ve futbol hayatlarında www.melbournefutbol.com  olarak başarılar diliyoruz.