Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR ÖDÜL GECESİ YAPILDISep 18, 2016 - 12:12pm

NPL temsilcimiz Anadoluspor'un A ve 20 yaş altı takımlar 2016 sezonu yılsonu ödül töreni 16 Eylül Cuma akşamı Pınarbaşı Restaurant'da yapıldı.
Geceye A takım ve 20 Yaş altı takımlar futbolcuları, kulüp idarecileri, kulüp çalışanları, gönüllü taraftarlar, eski efsane futbolcular ve sponsorlar katıldı.
Gecede 20 yaş altı futbolcusu Jordan Fahim, sezonun "en iyi futbolcusu" ödülünü aldı.
Jordan Fahim aynı zamanda takımın "gol kralı" olarak kupasını aldı.
A takımlarda Ramazan Tavşancıoğlu, sezonun en "iyi oyuncusu" seçilerek kupasını aldı.
Theo Markelis ise A takımın "gol krallığı" ödülünü aldı.
Takımın kaptanı ve NPL 2016 sezonu altın madalya sahibi Nick Hegarty ise 2016 sezonu "kulüp adamı" ödülünün sahibi oldu.
Daha sonra kulüp sponsorlarına Anadoluspor'un çerçeveli formaları hediye edildi.
Ayrıca Anadoluspor'da eski yıllarda forma giymiş, hem futbolculuk, hem de kişilik olarak kulüpte başarılı olarak, kulüp efsaneleri arasına giren Halil Kocatürk, İsmail Mırık, Metin Sancaktutan ve Hüseyin Sağlam'a hizmet şiltleri ve hayat boyu üyelik hakkı verildi.
Son olarak son 10 yıl itibariyle kulübe vermiş olduğu gönüllü hizmetlerine mahsuben kulüp fotoğrafçısı ve Türkçe medya mensubu Bülent Yöntem'e kulüp tarafından bir şilt verildi.
Gecenin ilerleyen dakikalarında müzik eşliğinde danslar edildi ve gece hep birlikte '2017 sezonunda buluşmak üzere' denilerek tamamlandı.