Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

CHRİS OLDFİELD ANADOLUSPOR'U BIRAKTISep 11, 2016 - 10:11pm

Anadoluspor'da 5 yıl boyunca kalecilik yapan İngiliz asıllı Chris Oldfield, geçtiğimiz Cuma akşamı FFV'nin düzenlediği 2016 sezonu yıl sonu gecesinde NPL'in en iyi kalecisi ödülünü aldıktan sonra kulüpten ayrıldığını açıkladı.
Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Chris Oldfield " 5 yıl hizmet ettiğim kulübüm Anadoluspor'dan kariyerime yeni bir sayfa açmak için ayrılıyorum. Anadoluspor bugünlere gelmeme büyük emeği olan ve her zaman teşekkür borçlu olduğum kulüptür. Son 5 sezon yaşanan tüm başarılarda benim de katkım olmasından ve takımın bir parçası olmaktan çok memnun olduğumu söylemeliyim. Asadoluspor camiası çok iyi insanlardan oluşmakta, onlarla çok özel ve güzel birlikteliklerim, güzel ve kalıcı arkadaşlıklarım oldu. Onlarla yaşadığım süre boyunca beraber olacağım. Tek dileğim Anadoluspor'un önümüzdeki sezon başarılı olmasıdır. Yeşil sahalarda tekrar görüşmek üzere." diyerek duygularını belirtti.
Bizler de www.melbournefutbol.com olarak kendisine başarılar diliyoruz.