Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ESKİ KURTLAR İKİNCİ MAÇI DA ALDILARSep 11, 2016 - 7:54pm

Anadoluspor’un efsane futbolcularından İsmail Mırık'ın antrenörlüğünü yaptığı, Melbourne’un çeşitli takımlarında top koşturmuş emekli futbolcularından oluşturduğu takım olan North City Wolves takımı  "Thomastown 35 yaş üstü" takımlar turnuvasında ikinci hafta maçını Banyule City 35 yaş üstü takımı ile oynadı.
Maçı Tamer Şimşek'in 3, Turab Acar'ın bir golüyle maçı 4-0 kazanan Kuzeyin Kurtları takımında kaleci Ahmet Çağın, bir penaltı kurtararak mükemmel bir performans gösterdi. 
Defans hattında Ozan Kara ve orta sahada Murat Sevin, adeta bir maestro gibi oynayarak arkadaşlarına pozisyonlar hazırladılar. 
İleri uçta ise Tamer Şimşek yıllar öncesinin fırtına Tamer Şimşek'i gibiydi.
Aldığı her topta rakip defans oyuncularını darmadağın eden Tamer Şimşek attığı birbirinden güzel 3 golle yıldızlaştı.

North City Wolves:
Ahmet Çağın***, Murat Sevin***, Ozan Kara***, Kaan Kalaycı**, Turab Acar**, Erol Kaya**, Kenan Aras**, Tamer Şimşek*** Muzaffer Köksal**, Mark Mollacı**, Amir** , Archie**, Daniel **ve Mustafa**

Eski Kurtlar haftaya Pazar günü saat 3pm'de gene maç yapacaklar.
Adres : Whittlesea Rangers kulübü tesisleri,
Partridge reserve Thomastown