Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

HAMDİ"JOHN"EREN KALP KRİZİ GEÇİRDİSep 5, 2016 - 10:39am

Victoria Spor, Turizm, Savaş Emeklileri ve Büyük Organizasyonlar Bakanı Hamdi (John) Eren 4 Eylül Pazar Babalar Günü'nde rahatsızlandığını hissedince Geelong Üniversite Hastanesi'ne kaldırıldı. Eren hastanede kalp krizi geçirdi. Ameliyata alınan Eren'e stent takıldığı kaydediliyor.

Victoria Başbakanı Daniel Andrews, bakanın tamamıyla iyileşmesinin beklendiğini kaydederek hastane personeline teşekkür etti. Andrews, "Sevgili arkadaşımız ve meslektaşımız Eren'i düşünüyor ve onun için dua ediyoruz" dedi. Başbakan, Hamdi Eren'in eşi Geraldine ve çocuklarına da geçmiş olsun diledi.

Hamdi Eren hastaneden taburcu olduktan sonra bir süre dinlenecek. Eren'in bakanlık görevine kimin vekalet edeceği henüz açıklanmadı.

Türkiye doğumlu olan 52 yaşındaki Hamdi Eren Victoria Parlamentosu'na 2002 yılında Geelong'da Lara seçim bölgesinden seçilmişti.