Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

2017 SEZONUNA DOĞRUSep 2, 2016 - 8:58pm

NPL’de mücadele eden Anadoluspor, 2016 futbol sezonunu son oynadığı Sth Melbourne maçından sonra tamamladı.
Normal NPL sezonunu 6’ncı olarak bitirip, Final grubunda mücadele etme hakkını kazanan Anadoluspor A Takımı, eleme grubunda oynadığı Sth Melbourne maçını kaybederek bir anlamda tatile girdi.
Ancak Anadoluspor kulüp olarak sezonu kapatmadı.
Yıldız takımların sezonunun bitmesine daha 5 hafta var.
Yaş gruplarının antremanları ve maçları tüm hızıyla devam ediyor.
Bu arada “FFV “ Victoria Futbol Federasyonu Docerty Kupası final maçları ve Victoria bölgesi kız takımları final maçları organizasyonunu Anadoluspor kulüp tesislerinde gerçekleştiriyor.
Aynı zamanda bölge Antrenörler ve hakemler seminer ve eğitim programlarını kulüp tesislerinde organize ediyor.
Bunlara ilave olarak, Melbourne Victory kız takımı antremanlarını ve maçlarını ABD Stadı tesislerinde yapıyor.
Hume Belediyesi ise tüm seminer ve toplantılarını tesislerde organize ediyor.
Bütün bu organizasyonlar ve düzenlenen futbol turuvaları, kulübe hem maddi imkan sağlıyor, hem de Avustralya çapında ve tüm futbol camiası nezdinde prestij kazandırıyor.
Bence Anadoluspor kulüp olarak, artık büyük takım olma sancılarını atlatmış, sonuçta yönetim kadrosu ve çalışanlarıyla Victoria'nın köklü ve büyük takımları arasına girmiştir.
Ortaya konulan organizasyonlar, kazanılan başarılar ve yapılan işler zaten bunu ortaya halihazırda koymuştur.
Artık bundan sonra kulüp olarak "saha başarısını"  üst düzeye çekmenin zamanın geldiğine inanıyorum.
1992 yılından bu yana böyle büyük bir camianın bir parçası, yazarı ve fotoğrafçısı olarak bu hedefin ilk bölümünü gerçekleştirmenin mutluluğunu hep beraber yaşadık.
Şimdi sırada 'bundan sonra her sene' kısmı olan saha başarısını hayata geçirerek, kupaları kaldırmak, şampiyonlukları yaşamak var.
Kulüp yönetimi ilk etapta Dean Hennessey (Teknik Manejer) David Chick (Baş Antrenör) Steven Gray’dan ( Antrenör yardımcısı) oluşan teknik kadroyu belirleyerek bunun işaretini verdi.
Bu anlamda teknik kadronun 2017 futbol sezonu için kadro yapılanmasını acil olarak yapması, ihtiyaç duyulan yerlere nokta transferlerin gerçekleştirmesi ve sezon öncesi hazırlık planlarını bir an evvel yapması elzemdir.
Şu anda halihazırda başlanan planlama sonucunda takımımız, 2017 yılında sadece elde edeceği galibiyetlerle değil, NPL ve FFA Kupası karşılaşmalarında Anadoluspor tarihine yakışır duruşu ve mücadeleci kimliği ile siz Anadoluspor taraftarlarımızı ve toplumumuzu en iyi şekilde temsil ederek, mutlu edecektir.