Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

FATİH TERİM AÇIKLAMA YAPTI,Aug 31, 2016 - 10:38am

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, EURO 2016’dan sonra Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştüğünü ve toplantıdan “Yola devam” kararının çıktığını ilk kez açıkladı.
Fatih Terim “EURO 2016’nın sorumlusunun en başta kendim olduğunu ifade ederek özür dilemiştim. Ben bireysel olarak gerekeni yaptım. Bağlı olduğum kurumun en üst seviyedeki yetkilisiyle görüşüp sorumluluğumun gereğini yerine getirdim. Ne söylemişsem yaptım. Sayın Başkan’a gereken neyse söyledim ve gerekeni yaptım. Net bir hamle işte! Baş sorumlu ben gösteriliyorum. Dolayısıyla baş sorumlu olarak gereği neyse ben onu yaptım. Bana yakışanı yaptım. Görüşmede Türk futbolunun geleceği için tekrar sorumluluklara devam etmeye karar verdik. Sağlıklı gitmesi için neler yapılacağı konusunda mutabakata vardık. Ben bana yakışanı yapmakta tereddüt etmedim; bundan da emin olabilirsiniz” ifadesini kullandı.
Fatih Terim ile birlikte basın toplantısına katılan milli futbolcu Enes Ünal ise “Çok büyük hayallerim var ve daha yolun başındayım. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Şans bulursam en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağım. Her sezona Manchester City kampında başlıyorum. Fikir alışverişinde bulunup seçenekleri değerlendiriyoruz. En iyi yerin Hollanda olduğunu düşündük. Önemli forvetlerin çıktığı bir lig” dedi.