Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

"BARCELONA'YA DÜŞMEDİĞİMİZ İÇİN ÜZGÜNÜM"Aug 26, 2016 - 8:25am

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi kura çekimini değerlendirken, "Barcelona'ya düşmediğimiz için üzgünüm" dedi.
Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Portekiz'den Benfica, İtalya'dan Napoli ve Ukrayna'dan Dinamo Kiev ile mücadele edecek Beşiktaş'ta, Başkanı Fikret Orman, kurayı değerlendirdi. "Kura Türkiye'ye hayırlı olsun" diyen Fikret Orman; "Şampiyonlar Ligi herkes için zor, çok prestijli bir lig. Şampiyonlar Ligi’nin yüksek bir geliri var. Her takımın kendini göstermek istediği bir yer. İnşallah turu geçeriz." dedi.

Portekiz’e bu aralar 3 defa gittiğini kaydeden Orman, "Şimdi 4.’ye gideceğiz. Biz de kolay rakip değiliz. İnşallah Vodafone Arena'da güzel maçlar seyrettireceğiz. Kuradan önce çok öngörüm yoktu. Hayırlısı neyse o olsun dedik. Real Madrid, Barcelona'ya düşmedik, mutluyum. Ama aynı zamanda Barcelona'ya düşmediğimiz için üzgünüm. Açılış maçı için oynamayı düşünüyorduk olmadı, burada da karşılaşamadık" ifadelerini kullandı.

Kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi ise gruptan çıkacaklarına inandığı belirterek, şunları kaydetti:

"Hayırlı olsun. İyi bir yerde oynayacağız. Hepsi kıymetli takımlar, güçlü takımlar. Beşiktaş hepsinden güçlü. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. İnşallah turu geçeriz ve daha yukarılara çıkarız. İçim daha rahat. Grubuna gitmediğimiz takımlarla da inşallah tur atladığımızda karşılaşacağız."