Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

MIROSLAV STOCH FENERBAHÇE'DE KALACAK MI?Aug 26, 2016 - 8:17am

Her galibiyetin harika hisler oluşturduğunu söyleyen Miroslav Stoch, "İki maçta da gol attım ancak bu turda iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Bu turdaki hedefimiz gruplarda kalmaktı. Bunu başardık ve amacımız motivasyonumuzu daha ileri taşımak." dedi.

Fenerbahçe'de kalmak istediğini yineleyen Stoch, "Umarım burada kalırım. Hala her şey olabilmir ama ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bugüne kadar hep inancımı korudum. Bu çalışmanın ardından buraya geldim. Gelecekte ne olacağını bilemem. Bu kulübü çok seviyorum. Burada kalmak için savaşımı yapmaya devam edeceğim." diye konuştu.

Teknik direktör Dick Advocaat'ı herkesin tanıdığını kaydeden Slovak oyuncu, "Ancak bir araya gelmemiz çok yeni. Çok fazla sayıda büyük kulüplerte çalıştı. Çok kupalar kazandı. Ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor. Henüz sezonun başındayız. Hala kendimizi geliştirmemiz gereken noktalar var. Hocamız da ne yapması gerektiğini biliyordur. Gelecekte ne olacağını birlikte göreceğiz." ifadelerini kullandı.

lk maçta sonradan oyuna girdikten sonra iki gol kaydeden Stoch, rövanşta ise 84. dakikada sahneye çıktı.
Stoch, eşleşmede Grasshoppers filelerine gönderilen 5 golün 3'üne imza attı.

Stoch ayrıca, geçen sezon attığı gol sayısını şimdiden geçti.
Geride kalan sezonda Bursaspor'la 28, Fenerbahçe'yle 2 resmi maça çıkan Stoch, 2 gol kaydetmişti.
Stoch, bu sezon 5 resmi maçta ise 3 gol atarak geçen sezon yakaladığı gol sayısını şimdiden geride bıraktı.