Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

JAİ İNGHAM'IN ABD STADI HEYECANIAug 23, 2016 - 1:42am

Melbourne Victory hücum oyuncusu Jai Ingham, Melbourme Victory resmi sitesinde verdiği demeçte, geçtiğimiz sezon formasını giydiği ve 1 yıl top oynadığı sahada tekrar oynayacağı için memnun olduğunu söyledi.
Ayrıca 24 Ağustos Çarşamba akşamı FFA Kupası 16 tur mücadelesinde eski takımı Anadoluspor'a karşı forma giyeceğinden de çok heyecanlı olduğunu belirtti. 
Daha sonra web sayfasına verdiği röportaja "Anadoluspor'da bir yıl futbol oynamak benim için büyük tecrübeydi. Eski ve tecrübeli futbolculardan çok şey öğrendim. Bazıları daha önceki yıllarda A ligde oynadıkları için orada yaşadıkları tecrübeleri bana anlattılar." diyerek devam etti.
Jai İngham röportajının sonunda ise " Herhangi bir A ligi takımında oynuyorsanız, daima iyi oynamak ve herkesin beğenisini kazanmak gerekiyor. Özellikle AAMI Stadında en iyi performansınızı ortaya koymanız gerekiyor. Bu anlamda FFA Kupası karşılaşmaları her futbolcu için adeta bir vitrin gibi ve sizi başarıya taşıyacak merdivenler gibi " diyerek FFA Kupasında Anadoluspor forması altında AAMI Stadında oynamanın bir futbolcu için önemini belirtti.
Bu anlamda başarılı futbolcu Shanghai ve Juventus maçlarında iyi bir performans ortaya koyarak Victory teknik heyetinin dikkatini çekmiş, 2016-17 sezonu için kendisiyle kontrat imzalanmıştı.