Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

NPL'DE SON HAFTAAug 14, 2016 - 8:11pm

NPL’de 2016 sezonu son haftaya nihayet gelindi.
Tüm karşılaşmalar hergangi bir şike olayına mahal vermemek adına aynı gün ve aynı saate oynanacak.
Bu duruma göre NPL’de tüm maçlar 21 Ağustor Pazar günü saat 3pm’de oynanacak.
NPL Temsilcimiz Anadoluspor adına da çok önemli bir viraja giriliyor. Geçtiğimiz Cuma akşam deplasmanda Port Melbourne’a 1-0 kaybeden ve 43 puanda kalan Anadoluspor, ligi 4’ncü bitirme şansını büyük ölçüde zora sokmuş, sıralamada 6’ncı duruma düşmüştü.
13 Ağustos Cumartesi oynanan maçta 41 puanlı rakibimiz Green Gully, Melbourne Victory Genç takımını 2-1 yenince puanını 44’e çıkartarak sıralamada 4’ncü pozisyona yerleşti.
14 Ağustos Pazar günü oynanan maçta ise 43 puanlı rakibimiz Oakleigh Cannons, rakibi Heidelberg United ile deplasmanda 0-0 berabere kalınca puanını 44 yükselterek sıralamada 5’nci sıraya yükseldi.
Ligin son haftasında ise Anadoluspor, sahası olan ABD Stadında Bullen Lions, Oakleig Cannons evinde Northcote City ile karşılaşacak.
Green Gully ise deplasmanda lig 2’ncisi Sth Melbourne ile oynayacak.
Geçen haftada olduğu gibi Anadoluspor’un kaderi önce kendi performansına, sonra rakiplerinin alacağı sonuçlara bağlı olacak.