Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

VITOR PEREİRA FENERBAHÇE'DEN KOVULDUAug 12, 2016 - 12:02am

Fenerbahçe'de Vitor Pereira krizi sona eriyor.
Şampiyonlar Ligi'nde Monaco maçının kaybedilmesiyle taraftarın büyük tepkisini çeken Vitor Pereira ile yollar ayrılıyor.
Sarı lacivertliler hukuki ve mali prosedürleri tamamlayıp Pereira ile yolları ayıracak.
Ve Fenerbahçe'de beklenen oldu...Tarihinin en pahalı transferlerini yaptığı geçtiğimiz sezonu kupasız kapatan, bu sezon da Monaco'ya elenerek UEFA Şampiyonlar Ligi'ne kalamayan sarı lacivertli takımda teknik direktör Vitor Pereira ile yollar ayrıldı.
NTV Spor'un geçtiği habere göre Fenerbahçe yönetimi, Portekizli çalıştırıcı ile yollarını ayırma kararı aldı.

Tazminat 4 milyon Euro.
Vitor Pereira ile yardımcılarının tazminatı yaklaşık 4 milyon Euro tutuyor. Sarı lacivertli yönetimin hukuki ve mali prosedürleri tamamladıktan sonra Pereira hakkındaki kararı açıklaması bekleniyor.
Fenerbahçe'de antrenmanları birkaç gündür yerli yardımcı antrenörler aktif olarak yönetiyor.
Yönetimin direktifi doğrultusunda günde çift ve süresi uzatılmış antrenmanlarla Grasshoppers maçına hazırlanan sarı lacivertli takım bu çalışmaların birini taktiğe, birini de kuvvete ayırıyor.
Sakat oyunculardan Robin van Persie de takıma dönerken, Hollandalı golcünün Grasshoppers maçlarında kadroda olması bekleniyor.
Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Simon Kjaer ise sahada koşu çalışmalarını sürdürüyor.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?
Fenerbahçe yönetiminin Vitor Pereira ile yolları ayırma kararı almasının ardından yeni teknik direktörün kim olacağı sorusu tartışılmaya başlandı.
Fenerbahçe kulislerinde ise Telnik Direktör adayları olarak,  Roberto Carlos, Marcelo Bielsa, Fabio Capello, Thomas Schaaf, Manuel Pellegrini ve Ümit Özat adlarının telaffuz edildiği bildirildi.