Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

JAPON YILDIZLARI İLE DOSTLUK MAÇIAug 7, 2016 - 7:43pm

FFV(Victoria Futbol Federasyonu) tarafından davet edilen Japonya 14-15 yaş grupları futbol şampiyonu Yaizu FC, 2015 sezonu Victoria şampiyonu olan Anadoluspor 14 yaş altı grubu ile ABD Stadında bir dostluk karşılaşması oynadı.
Birinci yarıyı antrenörleri Dinçer Elibol’un önderliğinde Anadoluspor 14 yaş altı takımı ile oynanan maç, son derece çekişmeli geçti.
Gol fırsatlarından yararlanamayan Anadoluspor 14 yaş altı takımı genç futbolcular, rakipleri ile 0-0 berabere kaldı.
İkinci yarıda ise Hüseyin Sağlam’ın çalıştırdığı, NPL Şampiyonu 15 yaş altı takımı rakipleri olan Yaizu FC takımını sağlı, sollu ataklarla adeta boğdular.
Anadoluspor genç yıldızları kalitelerini ortaya koyarak Santiago ve Alex’in golleriyle sahadan 2-o galip ayrıldılar.
Maçtan sonra her iki takımda Anadoluspor Tesislerinde yapılan kutlama ile hediyeleri paylaştılar, hatıra resimleri çektirdiler.
Her iki ülkenin genç yıldız futbolcuları aralarında kaynaşarak dostluklar kurdular.
Japon Yaizu FC kulüp başkanı Hideyuki Sugiyama, Anadoluspor başkanı Zorlu Kaya’yı, oynanan futbol ve mükemmel tesislerden ve gösterdikleri misafisperverlikten dolayı tebrik etti.
Japon Yaizu FC başkanı aynı zamanda bu uluslararası dostluk maçının rövanşı için Anadoluspor Başkan Zorlu Kaya’yı ve takımını gelecek sezon itibariyle Japonya’ya davet etti.