Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ABD STADINDA "BİR KUPA HİKAYESİ"Jul 28, 2016 - 4:48pm

Anadoluspor’un evi olan Broadmeadows Valley Park, ABD Stadı 27 Temmuz Çarşamba akşamı gene tarihi bir başarıya sahne oldu.
Anadoluspor’un bizzat Bülent Yöntem olarak şahit olduğum 24 yıl önce Richards Reserve’de başlayan macerası, Shane Rexhepi’nin maçı kazandığımızı ilan eden penaltı golünden sonra çok klasik olacak ama söylemek zorundayım, gözümün önünden bir film şeridi gibi geçti.
Önce film şeridi bitene kadar yerimden kımıldayamadım.
Sonrasında elimde objektifi ve ayağı ile birlikte 4.5 kg olan kamera, en az bir o kadar ağır olan omuz çantam, katlanır portatif sandalye ve 110 kiloluk gövde ile toparlanıp sahanın öbür ucundaki sevinç yumağına zamanında yetişmem çok kolay olmadı.
Olayı sıcağı sıcağına görüntülemem, duygusallığı yakalamam gerekiyordu.
İlk heyecanı kaçırmış olmama rağmen, inanın zor oldu ama gene Bülent’in gözüyle elimden geldiği kadar siz sporseverlere gecenin büyülü atmosferini yaşatmaya çalıştım.
Bu arada tribünde gözüme takılan Anadoluspor’a emeği geçmiş, forma ıslatmış Erkan hocam, Turab, İsmail Mırık, Ahmet Samat, Mustafa Özdemir, Erol Kaya, Rahmi Yılmaz, eski başkanlardan Engin Bozkurt ve bir çok sevgili dostumu görmek beni çok mutlu etti.
Bundan sonra tribünlerde bu dost sayısının artacağını ümit ediyorum.
Anadoluspor sizlerin katkılarıyla daha büyüyecek ve kuvvetlenecektir.