Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR GREEN GULLY'DEN RÖVANŞI ALDIJul 24, 2016 - 12:59am

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, sahası olan ABD Stadında oynadığı 22 hafta maçında geçtiğimiz hafta Dockerty Kupası yarı final maçında 2-0 yenildiği rakibi Green Gully’i aynı sonuçla 2-0 yenerek rövanşı almış oldu.
Yağışlı ve soğuk bir havada ama mükemmel bir zeminde oynanan maçın ilk yarısında takımımız her alanda rakibine oranla daha iyidi. Sahada daha iyi organize olan, isabetli paslarla rakibi kontrol eden bir Anadoluspor vardı. Özelikke kanatlardan Nick Hegarty ve Craig Carley ile rakibi boğan takımımız orta alandan Declan Hargreaves ve Daniel Clark ile gelince ortaya seyir kalitesi yüksek bir oyun çıktı.
İkinci yarıya da atak ve organize başlayan Anadoluspor,beklenen golüne 59’ncu dakikada kavuştu. Sağ kanatta atağa kalkan kaptan Nick Hegarty, uzun bir pas ile oyunu sol tarafa çevirdi. Çevrilen topu rakip takım defans oyuncusu kafa ile karşıladı. Ceza yayına kadar gelen topa koşan Tom Cahill mükemmel bir vole vurdu. Rakip takım kalecisi Rani Dowisha bu topa sadece bakmakla yetindi 1-0
Golden sonra biraz olsun toparlanan Green Gully orta sahayı kontrol ederek pozisyon bulmaya çalıştıysa da defansımız ve kalecimiz Chris Oldfield’i geçmeye muaffak olamadı.
İlerleyen dakikalarda Teknik Direktör Dean Hennessey, Kym Harris’in yerine Theo Markelis’i, Craig Carley’in yerine de Danny Dixon’u oyuna dahil etti.
85 dakikada ise takımımız Danny Dixon’un ayağından mükemmel bir gol daha kazanınca skor 2-0 oldu ve bu sonuç aynı zamanda maçın sonucu oldu.
Maçtan önce oynanan 20 yaş altı takımlar maçını Anadoluspor 20 yaş altı takımı 2-0 kazanma başarısı gösterdi.
Anadoluspor 27 Temmuz Çarşamba akşamı saat 7.30pm’de FFA Kupası maçı oynayacak. Anadoluspor’un sahası olan ABD Stadında oynanacak maçta rakibimiz Sydney’den Marconi Stallion takımı.
Maçı Fox Sport televizyonu naklen yayınlayacak.
ANADOLUSPOR: CHRİS OLDFİELD*** JEREMY WALKER *** RAMA TAVŞANCIOĞLU **** SHANE REXHEPİ *** CHARLİE BEVERLEY *** NİCK HEGARTY *** DECLAN HARGREAVES **** DANİEL CLARK **** TOM CAHİLL **** CRAİG CARLEY***( DANNY DİXON***) KYM HARRİS ***(THEO MARKELİS***)

BEST: RAMA TAVŞANCIOĞLU, DECLAN HARGREAVES, DANİEL CLARK, TOM CAHİLL