Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR 'DOCKERTY' KUPASINDAN ELENDİJul 20, 2016 - 12:44am

2016 futbol sezonu Dockerty Kupası Yarı Final maçında Green Gully takımı ile karşılaşan Anadoluspor, maçı 2-0 kaybederek kupadan elendi.
Tarafsız saha olan Port Melbourne sahasında oynanan oyunun her iki yarısında da üstün oynayan taraf rakip Green Gully idi.
Grek defans, gerek orta saha, gerek se ileri uçta organize olamayan takımımız, ikinci yarının son 10 dakikasında gol için çabaladıysa da oyunu kurtarmak için yeterli olmadı.
Gecen Cuma akşamı oynanan ve 2-1 kaybedilen Pascoe Vale maçının kadrosunda değişikliğe giden teknik heyet, Kristian Trajceski’yi maç kadrosuna almazken, Shane Rexhepi, Craig Carley ve Theo Markelis’i yedek soyundurdu. Teknik heyet bu futbolcuların yerine de Danny Dixon, Daniel Clark, Charlie Beverley ve Kym Harris’i ilk onbir’e monte etti.
Maçın 18 dakikasında Green Gully takımı ceza yayının hemen gerisinden bir ceza atışı kazandı. Atışı kullanan Liam Boland, topu kalecimiz Chris Oldfield’in uzanamayacağı köşeye atarak takımını 1-0 öne geçirdi.
İkinci yarıya Danny Dixon’un yerine Theo Markelis’i alan Anadoluspor, ilk yarıya oranla biraz daha canlı görünmesine rağmen, Green Gully kalecisi Rani Dowisha’yı rahatsız edemedi.
67 dakikada ani kontra atağa kalkan Green Gully takımı sol kanattan ceza alanımıza sür’atle indi. Ceza alanımız içinde topla buluşan  Jay Davies, ileri çıkan Chris Oldfield’in üstünden aşırtma bir vuruşla skoru 2-0’a taşıdı.
Kalan dakikalarda Anadoluspor’da Kym Harris’in yerine Craig Carley, Charlie Beverley’in yerine de Danny Chabaani oyuna dahil oldu.
Maçın son düdüğünü çalan orta hakem 2016 Dockerty Kupası finalinin ikinci takımı olarak Green Gully’i belirledi.
Bu duruma göre Dockerty Kupası finalini geçen hafta Melbourne Knights takımını 2-1 yenen Bentleigh Greens ile Green Gully takımı , FFV’nin ileride belirleyeceği tarihte oynayacak.
Anadoluspor 23 Temmuz Cumartesi akşamı 22 hafta maçını sahası olan ABD Stadında gene Green Gully ile oynayacak.

ANADOLUSPOR: CHRİS OLDFİELD*, JEREMY WALKER*, RAMA TAVŞANCIOĞLU*, PETAR FRANJIC*, CHARLY BEVERLEY* (DANNY CHABAANI*) , DANNY DİXON*( THEO MARKELİS*) DECLAN HARGREAVES**, NİCK HEGARTY**, TOM CAHİLL**, KYM HARRİS*(CRAİG CARLEY*) DANİEL CLARK*