Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'DA EN AZ 5 YIL DAHA OYNARIMJun 26, 2016 - 7:31pm

NPL Mücadele eden Anadoluspor’un tecrübeli futbolcusu Ramazan Tavşancıoğlu, “burada bulunmaktan çom memnunum, mutluyum. Yönetim bize hem birey, hem de futbolcu olarak saygı gösteriyor ve hakkımızı veriyor. 18 haftayı tamamladık. Şu anda takımın çıkışından, arkadaşlık ortamından, takım olmaktan çok memnunum. İnşallah ilk hedef olarak Docerty Kupasını almak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Sonraki hedefimiz , NPL ligde finallere kalıp Lig kupasını kaldırmak olacak. Daha evvel Sth Melbourne’da kaldırdığım kupayı burada da kaldırmak istiyorum. Takımının form durumu mükemmel çok iyi bir kadromuz var. Şu anda 3 kulvarda mücadele ediyoruz. Eğer böyle giderse daha 5 yıl Anadoluspor’a hizmet etmek istiyorum” dedi.
Kadro olarak çok kaliteli oyunculardan oluştuklarını dile getiren tecrübeli oyuncu, her mevkiin hemen hemen alternatifi bulunduğunu, bu avantajın da takımda kadro derinliği yarattığını söyledi.