Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

'KEŞKE SON MAÇA KALMASAYDI'Jun 23, 2016 - 7:59am

İrlanda Cumhuriyeti'nin galbiyetiyle adeta yıkılan Millilerimiz özeleştiri yaptı:
“Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeli, turnuvaya daha iyi başlamalıydık. İlk 2 maçtaki oyun bize yakışmadı, geç açıldık. 3 puan yetebilir dedik, yetmedi.”

A MİLLİ Takımımız, EURO 2016’daki kaderimizi belirleyecek olan maçları dün birlikte izledi. Önce F Grubu’nda oynanan Macaristan-Portekiz karşılaşmasını izleyen Millilerimiz, Macarlar’ın golleriyle sevinirken Nani ve Ronaldo’dan gelen yanıtlar sonrasında ise üzüldü. Karşılaşmanın 3-3 berabere bitmesiyle umutlar
F Grubu’ndan gelecek sonuçlara bağlanmıştı.

İSVEÇ-Belçika ve İtalya-İrlanda Cumhuriyeti maçları büyük bir heyecanla seyredildi. İki maçta da 85. dakikanın içindeyken önce Belçika’nın Nainggolan’la bulduğu golle herkes havalara sıçradı. Ancak hemen peşine İrlanda Cumhuriyeti’nın attığı golün ardından tüm kafile adeta yıkıldı.

FATİH HOCA TESELLİ ETTİ

BELÇİKA istediğimizi vermişti ama İrlanda karşısına yedek ağırlıklı kadrosuyla çıkan İtalya’nın mağlup olmasıyla turnuvaya veda eden A Milli Takımımız büyük hayâl kırıklığı yaşadı.

ÇOK büyük bir üzüntü yaşayan ve Fatih Terim’in teselli etmeye çalıştığı Ay-yıldız-lılarımız, aradan bir süre geçtikten sonra özeleştiri de yapmaya başladılar ve aralarında yaptıkları sohbette “Kendi göbeğimizi kendimiz kesebilmeliydik. Kaderimizi keşke son maça hatta başka takımların eline bırakmasaydık. Turnuvaya daha iyi bir başlangıç yapmamız gerekiyordu. Şu bir gerçek ki geç açıldık. İlk iki maçta sergilediğimiz futbol bize yakışmadı. 3 puan yetebilir diyorduk, yetmedi. Her şeye rağmen gruptan çıkabilseydik Galler eşleşmesi dişimize göreydi. Önümüz açıktı ancak olmadı” şeklinde konuştular.