Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

NICK HEGARTY İLE SÖYLEŞIJun 22, 2016 - 12:33pm

Hume City Fc’ın son haftalarda yükselen form grafiği ile öne çıkan, bir anlamda takımını sırtlayan kaptan Nick Hegarty ile Melbournefutbol.com olarak hafta arası güzel ve samimi bir söyleşi yaptım.
Kaptan, şu an itibariyle takımın durumu ile kendisinin ilerideki hedefleri hakkında bilgi Verdi.
Melbournefutbol: Avondale Heights galibiyeti, Bentleigh Greens maçında kaçan galibiyet, FFA Kupasında alınan farklı galibiyet ve son olarak Oakleigh Cannons galibiyetine bakarsak Hume City fc ara transferlerle birlikte ideal kadrosunu buldu mu?
Nick Hegarty: Alınan sonuçlara ve ortaya koyan futbola bakarsak evet diyebilirim. Takım olarak bence NPL’in en iyi defansına sahibiz. İkinci kaptanımız Shane Rexhepi, Jeremy Walker, Rama Tavşancıoğlu ve 8 ay sonra sakatlıktan dönen Petar Franjic, Erdeniz Yıldız ile sol bek mevkiine ara transferde gelen Charlie Beverley’in üç kulvarda yürüyen takımımız için yeterli olduğuna inanıyorum. Orta saha Declan Hargreaves’in katılımı ile kuvvetlendi. Theo Markelis, Kristian Trajceski, Daniel Clark, Joseph Franjic ve kandimi de sayarsak bu alanda pek sorun gözükmüyor. İleri uç için de söylenecek fazla bir şeyim yok. Size hangi birini sayayım. ALig tecrübeli Kofi Danning, Kym Harris, Tom Cahill, genç Sam Beninato, Hernan Espindola, Danny Dixon ve son olarak Craig Carley ile sezonu başarılı bir yerde bitireceğiz. Takım arkadaşlarımdan son derece memnunum. 90 dakika boyunca bana çok yardım ediyorlar, beni destekliyorlar. Artık kişisel değil, takım oyunu kuralına gore sahada mücadele ediyoruz. Attığımız gollerden sonar gol seviçlerini hep birlikte yaşıyoruz. Beraber seviniyor, beraber üzülüyoruz.
Melbournefutbol: Peki kaptan olarak takımın ve senin hedeflerini sıraya koyabilir misin?
Nick Hegarty: Bence sezon sonuna kadar dört hedefimiz var.
1- İlk hedefimiz olarak, Docerty Kupasını kazanıp kulüp başkanımıza hediye etmemiz olacaktır.
2- İkinci olarak NPL ‘de final grubuna kalmak,
3- Üçüncü olarak NPL’i şampiyon olarak bitirmek,
4- Son olarak da FFA Kupasında gidebileceğimiz kadar gidebilmektir.
Bizde www.melbournefutbol.com olarak kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.