Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

NASIL TUR ATLARIZJun 21, 2016 - 8:43am

1.İHTİMAL: A Milli Takımımız, yarın akşam Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 yener, E Grubu'nda ise İrlanda İtalya'yı ve İsveç de Belçika'yı yenemezse ay-yıldızlılarımız son 16'ya kalacak.

2.İHTİMAL: C Grubu'nda Almanya, Kuzey İrlanda ile oynayacağı maçı kazanırsa. Ukrayna ise Polonya maçını kazanamazsa, averajımız Kuzey İrlanda'dan daha iyi olmalı. Ancak K.İrlanda'nın son maç öncesi +1 averajı olduğu unutulmamalı.

3.İHTİMAL: Zor ihtimal ama F Grubu'nda oynanacak maçlardan biri berabere biterse 3. sıradaki takımın puanı kesin 3 olacak. Ama averajı da 0 olacak. Bu durumda bizim Çekler'i farklı yenmemiz gerek.

B Grubu'ndan kötü haber: Beklentilerimiz gerçekleşmedi. Rusya'yı yenen Galler 6 puanla lider, İngiltere 2. oldu. Slovakya grubu 4 puanla 3. bitirdi, onları geçme şansımız kalmadı. En iyi 3. olursak Fransa veya Galler ile eşleşeceğiz..