Hume City FC

Hume City FC

Official Website
24 January, 2020
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

TÜRKİYE NASIL TUR ATLAR?Jun 18, 2016 - 10:03am

Avrupa Futbol Şampiyonası (Euro 2016) D Grubu'nda Hırvatistan'a ve İspanya'ya kaybeden A Milli Takım gruptan çıkma umudunu zora sokmuş olsa da şansını kaybetmiş değil.
Euro 2016'daki ilk maçında Hırvatistan'a 1-0 mağlup olarak turnuvaya kötü bir başlangıç yapan A Milli Takım. İkinci maçında ise İspanya'ya 3-0 mağlup olarak ikinci tur işini zora soktu ancak şansını kaybetmedi.
Ay Yıldızlılar 21 Haziran'da Çek Cumhuriyeti ile oynayacağı maçtan galibiyetle ayrılması halinde grubu üçüncü sırada tamamlayacak ve altı grubun en iyi dört takımı arasına katılabilmek için diğer grupların üçüncüleriyle yarışacak.
Bu yıl turnuvada ilk kez uygulanan, en iyi üçüncülerin gruptan çıkmasına dayalı sisteme göre A Milliler, 6 grupta yer alacak en iyi 4 üçüncü takımdan biri olması dahilinde 2. tur biletini kapmış olacak.