Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

İSPANYA MAÇINA FARKLI 11Jun 15, 2016 - 6:00am

Tecrübeli hocanın, Hırvatistan maçında oyuna girdikten sonra takıma hareket getiren Emre Mor ile Volkan ikilisini kanatlara monte etmesi bekleniyor

EURO 2016 finallerindeki ilk maçında Hırvatistan'a 1-0 yenilen A Milli Takım, 17 Haziran Cuma günü İspanya ile oynayacağı D Grubu'ndaki ikinci maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Kamp yapılan Saint-Cyr-sur-Mer'de dün akşam basına kapalı gerçekleştirilen idmanda rejenerasyon çalışmasının yanı sıra teknik ve taktik çalışmalar yapıldığı öğrenildi. Futbol direktörü Fatih Terim'in antrenman öncesi yaptığı toplantıda Hırvatistan maçında yapılan hataları oyunculara anlatarak, uyarılarda bulunduğu bildirildi. Terim'in önemi daha da artan İspanya mücadelesine farklı bir taktikle çıkması beklenirken, kadroda da revizyona gideceği tahmin ediliyor.

Burak'la başlayabilir
Hırvatistan karşısında ikinci yarıda oyuna dahil olan ve hücumda etkinliğimizi artıran Volkan Şen ve Emre Mor'un ilk onbire monte edilmesi yüksek olasılık. Terim'in forvette de Cenk Tosun yerine Burak Yılmaz ile başlaması diğer bir seçenek olarak gözüküyor. İlk maçta kötü oynayan Arda'ya ise tecrübeli hocanın bir şans daha vermesi bekleniyor. Terim, hedeflerinin gruptan çıkmak olduğunu belirterek, "Sadece bir maç kaybettik. Birinci olmak önemli değil. İspanya ve Çek maçlarına iyi hazırlanıp, gruptan çıkma hedefimize ulaşmak istiyoruz" dedi.

Helikopterle gidip maçı izledi
Futbol direktörü Fatih Terim, dün İspanya ile Çek Cumhuriyeti arasında oynanan maçı izledi. Terim, millilerin kamp yaptığı Marsilya yakınlarındaki Saint Cyr Sur Mer bölgesine 500 kilometre uzaklıktaki Toulouse kentine, özel helikopter ile gitti. Antrenmana yetişmek için helikopteri tercih eden Terim, karşılaşmayı izledikten sonra yine helikopterle kampa dönüp, idmanda takımın başında yer aldı.
.