Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BİR İSTİKRAR ABİDESİ " RAMA TAVŞANCIOĞLU"Jun 5, 2016 - 2:21pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor'a  2016 sezonunda transfer olan tecrübeli krampon Ramazan Tavşancıoğlu, Anadoluspor forması altında oynadığı tüm maçlarda başarılı olarak adeta bir istikrar abidesi oldu.
15 haftayı geride bıraktığımız şampiyonada 13'er golle Bentleigh Greens takımıyla birlikte kalesinde en az gol gören Anadoluspor'un bu defansif başarısında şüphesiz ki, Ramazan Tavşancıoğlu'nun büyük payı var.
Hiç bir idmanı kaçırmayan, oyun içinde ve dışında arkadaşlarına her zaman destek olan Ramazan Tavşancığlu, kadro içinde yer alan başta 17 yaşındaki Erdeniz Yıldız olmak üzere diğer genç futbolcuların da en büyük yardımcısı.
Oyunu okumasındaki özelliği nedeniyle asla arkasına top düşürmeyen başarılı defans adamı, tecrübesi ve hızı ile  kademeye çabuk girerek kalesinde ki olası tehlikeleri zamanında önlemesini biliyor. Bu anlamda kaleci Chris Oldfield'in bir anlamda emniyet sübabı.
Özellikle havadan ve yerden gelen ilk toplardaki başarısı, tandem oynadığı partneri Shane Rexhepi ile iyi uyum içinde oynamasına sebep oluyor.
İnancım odur ki, Anadoluspor'a gelişi ile ikinci baharını yaşayan Ramazan Tavşancıoğlu, bu azmi ve formuyla Anadoluspor'u daha üst sıralara çıkaracaktır.