Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

"OYUNCULARIM MÜKEMMEL BİR GERİ DÖNÜŞE İMZA ATTILAR"Jun 5, 2016 - 1:05pm

4 Haziran Cumartesi akşamı ABD Stadında oynanan ve çekişmeli geçen maçta NPL Temsilcimiz Anadoluspor, 89 ve 90+2'de attığı gollerle sahadan 2-1 galip ayrılınca camiada büyük bir sevinç yaşandı.
Maçtan sonra görüştüğüm antrenör Louie Acevski, görüşlerini melbournefutbol.com'a şöyle açıkladı
" Maça iyi ve kontrollü başladık. İlk 10 dakikadan sonra rakip Avondale Heights takımı orta sahada kontrölü ele alarak etkileyici ve güzel futbol oynamaya başladı. Ancak çok pas yapması, ve ceza alanımızda daha çok görünmelerine rağmen bizi asla zorlayamadılar ve kalemizde tehlikeli olamadılar. İkinci yarıda daha iyi oynadık ama biz de takım olarak onları pek rahatsız edemedik. Ataklarımız ya rakip defans tarafından kesildi, ya da kalecileri Chris May tarafından engellendi. Maçın berabere bitmesi beklenirken 88 dakikada yediğimiz golle adeta yıkıldık ve moralmen çöktük. Ancak hakemin bitiş düdüğünü duymadan maçın bitmeyeceğini bu maçta bir kez daha yaşadık. Oyuncularım 89 dakikada mükemmel bir geri dönüşe imza attılar. Shane Rexhepi'nin golünün ardından 90+2'de attıkları golle maçı alarak çok kıymetli 3 puanın sahibi olduk. Bu muazzam ve hayret verici sonuç,  ümit ediyorum ki, oyuncularımı kendine getirecek, güçlü olma isteği ve daha ileriye gitmek için büyük moral verecek."
Bizler de bu galibiyet için Anadoluspor camiasını tebrik ediyoruz.