Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR SON SANİYEDE 3 PUAN ALDI !Jun 4, 2016 - 11:50pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, sahası olan ABD Stadında misafir ettiği Avondale takımını 2-1 yenerek çok kıymetli 3 puanı almasını bildi.
İlk yarı oyun kurmakta ve pas yapmakta hayli zorlanan takımımız, özellikle orta sahada rakibin top yapmasına müsaade edince, Avondale Heights takımı kalemiz önünde tehlikeli ataklar geliştirdi.
Ancak gününde olan defans bloğunda Jeremy Walker, Rama Tavşancıoğlu ve Shane Rexhepi rakip atakları berteraf etmesini bildi.
Defansın uzaklaştırdığı toplar, takımımızda olan arta saha zaafleri yüzünden duvara çarpmış misali tekrar defansımıza geldi. 
İlk yarıda Anadoluspor'un hatlar arasında büyük boşluklar bırakması, rakip takımın orta sahasında oynayan Melbourne City patentli Massimo Murdocca'nın rahat oynaması ve pas dağıtmasına sebep oldu.
Bu durum gene A lig takımı olan Melbourne City'den gelen James Brown ve Jonathan Germano için de geçerliydi.
Ancak kalede Chris Oldfield, Rama Tavşancıoğlu ve Shane Rexhepi dikkatli ve dirençli oyunlarıyla rakip takıma gol fırsatı vermedi.
İkinci yarıya daha derli toplu çıkan Anadoluspor'da, genç Kristian Trajceski'nin oyuna dahil olmasıyla orta sahada top çalmaya, top yapmaya pozisyon bulmaya başladı. 
88 dakikada Avondale Heights takımı Matthew Sanders'in Sanders'in golü ile 1-0 öne geçti.
Rakip takımın gol sevinci daha bitmeden sol kanattan kullanılan serbest atışta Shane Rexhepi kafayla skora denge getirdi. 1-1
89 dakikada Shane Rexhepi'nin kafa golü ile beraberliği yakalayan Anadoluspor, dakikaların 90+2'yi gösterdiği anda yeni transferi Craig Carley'in golü ile skoru 2-1 yaparak sahadan galip ayrılmayı başardı.
Bundan önce oynanan 20 yaş altı takımlar maçında ise sahadan 4-0 galip ayrılan taraf Anadoluspor 20 yaş altı takımı oldu.
Anadoluspor: Chris Oldfield***, Jeremy Walker**, Rama Tavşancıoğlu***, Shane Rexhepi***, Danny Chabaani**, Theo Markelis*( Kristian Trajceski***) Nick Hegarty**, Danny Dixon*( Kofi Danning*) Joseph Franjic***, Craig Carley***, Daniel Clark**( Kym Harris*)

Öne çıkanlar: Chris Oldfield, Rama Tavşancıoğlu, Shane Rexhepi, Kristian Trajcevski, Joseph Franjic ve Craig Carley