Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

17 YAŞINDAKİ YILDIZ "KRİSTİAN TRAJCESKİ"May 29, 2016 - 9:35am

Anadoluspor'un deplasmanda 1-1 berabere kaldığı Ricmond maçında takımın en iyisi olarak öne çıkan  17 yaşındaki genç yıldız Kristian Trajceski, teknik heyetten de tam not aldı.
Yardımcı antrenör Zoran Markovski maç sonunda yaptığı açıklamada " Takım olarak Richmond'dan daha kaliteli kadromuz var, zaten puan ve lig sıralamasındaki durum bunu gösteriyor. Ancak üst üste aldığımız 3 galibiyetten sonra son 2 hafta düşüşe geçmemizi de sorgulamamız gerekiyor. Kendilerine son derece güvendiğimiz isim sahibi oyuncuların takım için değil de kendileri için oynamaları başarısızlığı getirmiştir. Teknik heyet olarak bunu önlememiz, gereken önlemleri almamız gerekiyor. Örnek olarak 17 yaşındaki genç Kristian Trajceski kendisine güvenildiği, sorumluluk verildiği zaman neler yapabileceğini göstermiştir. Erdeniz Yıldız için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Ara transferden yararlanıp takıma kattığımız isimlerin de takım başarısında söz sahibi olacaklarına inanıyoruz. Bu hafa evimiz olan ABD Stadında oynayacağımız Avondale Heights maçı ile çıkışa geçeceğimize ve lig sıralamasında üst sıralarda hak ettiğimiz yere çıkacağımıza inanıyoruz."  diyerek görüşlerini belirtti.