Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'A 'FC BULLEEN LİONS' ŞOKU !May 24, 2016 - 12:47am

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, 13 hafta maçında deplasmanda oynadığı FC Bulleen Lions maçını 1-0 kaybedince lig sıralamasında 3'ncü olma fırsatını kaçırdı.
Anadoluspor aldığı bu şok malubiyetle 22 puanda kalarak 5'nci sırada yer aldı.
Ligin tek sentetik çim sahasına sahip olan FC Bulleen Lions takımı bu avantajını diğer takımlara karşı genellikle kullanmakta.
FFA Kupası dahil olmak üzere ligde de geçtiğimiz haftalarda başarılı sonuçlar alan Anadoluspor takımı nedense FC Bulleen Lions karşısında son derece tutuk ve kötü bir futbol sergiliyerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.
Hakemin başlama düdüğü ile başlayan kötü futbol, maçın bitişine kadar devam etti.
İlk yarının 25 dakikasında Bulleen Lions takımı yakaladığı ani bir kontra atakta santraforları Takanori Nishimoto ile golünü atarak 1-0 öne geçme başarısını gösterdi.
Golde defansımızın ve ileride yakalanan kalecimiz Chris Oldfield'in hatası büyüktü.
Takımımız ilk yarıda olduğu gibi ikinci yarıda da bir türlü takım oyunu dinamizmini, ritmini yakalayamadı.
Yapılan her hareket oyuncuların kişisel gayretlerine kaldı.
Sağlı sollu kanatları kullanamayan takımımız ileri uçta da topu tutamadı. İleri uçta sadece Top Cahill'in kişisel çabası da gol kaydı için yeterli olmayınca sahadan mağlup ayrılmamız kaçınılmaz oldu.
Kaptan Nick Hegarty maç boyu çabalamasına rağmen kişisel futbolun ötesine geçemedi.
İlk yarıda Hernan Espindola, yerine giren Kofi Danning, Kym Harris, Theo Markelis, ikinci yarıda oyuna giren Kristian Trajceski ve Danny Chabaani vasatın altında kalarak takımlarına yardımcı olamadılar.
Orta sahada ise sadece Joseph Franjic'in çabası yeterli olamadı.
Geride sağbek Jeremy Walker ve stoper Rama Tavşancıoğlu vasatın üstüne çıkarken takımımız devamlı olarak ileriye top şişirerek, elde ettikleri gol şanslarını kullanamadılar.
İkinci yarının son 10 dakikasında atak görünen ve rakibi kendi ceza sahalarına hapseden takımımız gol atmaya muaffak olamayınca sahadan başı önünde ayrılmak zorunda kaldı.
Maçtan önce oynanan 20 yaş altı takımlar maçı ise son derece heyecanlı be çekişmeli geçti.
Maçı ev sahibi Bulleen Lions 20 yaş altı takımı 4-3 kazanma başarısı gösterdi.

ANADOLUSPOR: CHRİS OLDFİELD** JEREMY WALKER ** RAMA TAVŞANCIOĞLU *** SHANE REXHEPİ ** ERDENİZ YILDIZ * JOSEPH FRANJİC *** THEO MARKELİS * ( DANNY CHABAANİ *)HERNAN ESPİNDOLA * ( KOFİ DANNİNG *) NİCK HEGARTY ** KYM HARRİS **( KRİSTİAN TRAJCESKİ*) TOM CAHİLL ***

GÖZE BATANLAR: JEREMY WALKER, RAMA TAVŞANCIOĞLU, TOM CAHİLL, JOSEPH FRANJİC