Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLU DANNY DİXON'U RENKLERİNE BAĞLADIMay 19, 2016 - 4:13pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, 2016 sezonu ara transferinde Craig Carley, Declan Hargreaves'den sonra Danny Dixon'u renklerine bağladı.
Danny Dixon, İngiltere'de Carlisle United Academisinde forma giydikten sonra 2015 futbol sezonunda WA NPL takımlarından Bayswater'e transfer oldu.
Burada takımıyla birlikte şampiyonluk yaşadıktan sonra NPLV takımlarından Bentleigh Greens takımında forma giydi.
Ara transferde Anadoluspor'a gelmeye karar veren genç futbolcu " Anadoluspor'un kulüp olarak çok iyi konumda olduğunu, sahası, tesisleri ve başarıya açık kulüp profili bulunduğunu duyduğum için gelmeye karar verdim" diyerek bu kararında da haklı çıkacağını belirtti.
Daha sonra konuşmasına " Ümit ederim ki, atacağım goller ve yapacağım asistlerle takıma katkıda bulunurum" diyerek devam eden başarılı futbolcu, hakkında Anadoluspor antrenörü Louie Acevski " Danny Dixon,  son derece etkili ve kaliteli bir kanat adamı. Takımın hücum hattına güç katacağına inanıyorum " diyerek genç futbolcunun takımına katılımından memnun olduğunu belirtti.
Bizler de Melbourne futbol olarak ara transferde takıma katılan yeni oyunculara hoşgeldiniz diyor, başarılı bir sezon temenni ediyoruz.