Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR MELBOURNE KNİGHTS'A KAYBETTİApr 9, 2016 - 1:52am

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, 7 hafta maçında deplasmanda ezeli rakibi Melbourne Knights takımıyla karşılaştı.
Maçın başlama vuruşundan önce geçtiğimiz hafta hayata gözlerini yuman Anadoluspor'un eski başkanlarından büyük spor adamı Kerim Sözer için 1 dakika saygı duruşu yapıldı.
Takımımız ilk yarıya son derece silik bir futbolla başladı. Paslaşma ve yardımlaşmanın yapılamadığı sahada futbolcular sessiz ve heyecandan yoksun bir oyun sergilediler.
Nitekim maçın 23 dakikasında takımımız, S.Andrijasevic'in attığı golle 1-0 yenik duruma düştü.
Golden sonra iyice defans derinliğini ve orta sahada oyun organizasyonunu kaybeden takımımz, rakip kale önünde pek etkili atak geliştiremedi.
Böylelikle takımımız ilk yarıyı 1-0 yenik kapadı.
İkinci yarıya ilk yarıya oranla atak ve baskılı başlayan takımımız, genç yetenek Kristian Trajcevski'nin yerine Hernan Espindola ile başladı.
Daha sonra teknik heyet, sol kanatta etkisiz oyununu sürdüren Theo Markelis'in yerine S.Msahli'yi oyuna dahil etti. 
Maçın son yarım saatlik diliminde Anadoluspor, sayısız korner ve ceza atışı kullanmasına rağmen yakaladıkları pozisyonları gole çeviremedi.
Maçın kalan zaman diliminde gol atmaya muaffak olamayan Anadoluspor, sahadan 1-0 yenik ayrılmak zorunda kaldı.
Maçtan önce oynanan 20 yaş altı takımlar maçında ise taraflar 0-0 berabere kaldılar.
YORUM
Geçen hafta aldığı Sth Melbourne mağlubiyetinden sonra cezalı olan Ramazan Tavşancıoğlu ve hasta olan Danny Chabaani'den yoksun bir onbir ile sahaya çıkan Anadoluspor, özellikle ilk yarıda beklenenin altında bir performans ortaya koydu. Genel olarak kötü futbol oynayan Anadoluspor, takım disiplininden uzak ve dağınık bir oyun ortaya koyunca yenilgi doğal olarak kaçınılmaz oldu.
Sahada görevini yapan kaleci Chris Oldfield ve Ramazan Tavşancıoğlu'nun yokluğunda kadroda yer bulan Steven Cudrig'den başka futbolcu hemen hemen yoktu.

ANADOLUSPOR: CHRİS OLDFİELD *** JEREMY WALKER * STEVEN CUDRİG *** SHANE REXHEPİ * İVAN PAVLAK * KOFİ DANNİNG * NİCK HEGARTY * JOSEPH FRANJİC * THEO MARKELİS * ( S.MSAHLİ *) KRİSTİAN TRAJCEVSKİ *( HERNAN ESPİNDOLA *) KYM HARRİS *

BEST: CHRİS OLDFİELD, STEVEN CUDRİG