Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'DAN ÖNEMLİ GALİBİYETMar 28, 2016 - 10:46pm

NPL’de mücadele eden Anadoluspor, 5’nci hafta maçında deplasmanda Melbourne Victory takımı ile karşılaştı.Oyunun ilk 15 dakikasında oyuna iyi başlayamayan takımımız, 21 dakikada Melbourne Victory defansı ve kalecisinin ortaklaşa hatasını affetmeyen Daniel Clark’ın golü ile 1-0 öne geçti.
35 dakikada ceza alanı içinde yaratılan bir atakta kaptan Nick Hegarty Victory defans elemanlarınca düşürüldü.
Kazanılan penaltıyı gene Nick Hegarty kulladı ve skoru Anadoluspor’un lehine 2-0’a taşıdı.
İki farklı üstünlüğü yakalayan takımımız, ilk yarının sonuna kadar oyunun kontrolünü elinde tuttu ve rakip kale önünde tehlikeli ataklar yaptı.
İkinci yarıya daha üstün ve istekli başlayan ev sahibi takım Melbourne Victory, ceza alanımız içinde zaman zaman etkili ve tehlikeli olduysa da başta Ramazan Tavşancıoğlu olmak üzere defans hattımız son derece etkili ve kontrollü bir oyun ortaya koyarak rakibe gol şansı vermedi.
Nitekim 79’ncu dakikada orta sahadan aldığı topla rakip ceza alanına giren günün başarılı ismi Daniel Clark, kaleci ile karşı kaldığı pozisyonda çok akıllı vurarak oyunu 3-0’a getiren golü attı. Golden sonar da atak oynayan ve üst üste pozisyonlar bulan Anadoluspor en az 4-5 farkla  bitirebileceği maçı 3-0 bitirip 3 puan alarak evine mutlu bir şekilde döndü.
Anadoluspor bu galibiyetten sonra haftayı Sth Melbourne ve Bentleigh Greens ile beraber 10 puan ile  kapattı.
Maçtan once oynanan 20 yaş altı takımlar maçını ise Anadoluspor 20 yaş altı takımı 66 dakikada Luke Perisi’nin attığı golle 1-0 kazanma başarısını gösterdi.
Maçta Anadoluspor kalesini koruyan Jordan Franken, sayısız gol kurtararak takımının galip gelmesinde büyük rol oynayan isim oldu.
Maçta öne çıkan oyuncuların başında defans hattının güvenilir oyuncusu Ramazan Tavşancıoğlu, sağbek Jeremy Walker, Orta sahada Danny Chabaani, Daniel Viseviç, Kofi Danning ve iki golün sahibi Daniel Clark oldular.
ANADOLUSPOR:
CHRİS OLDFİELD ** JEREMY WALKER *** RAMAZAN TAVŞANCIOĞLU **** SHANE REXHEPİ ** SHAUN TİMMİNS ** DANNY CHABAANİ **** HERNAN ESPİNDOLA ** ( KRİSTİAN TRAJCEVSKİ **) DANİEL VİSEVİC **** (THEO MARKELİS **) NİCK HEGARTY ** KOFİ DANNİNG *** DANİEL CLARK ****