Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

HİLAL KUPAYA VEDA ETTİ !Mar 19, 2016 - 9:09pm

FFA Kupası 4 tur maçında rakibi Eyalet ligi 2 kümesi takımlarından Caulfield United Cobras ile karşılaşan Hilalspor, çekişmeli, heyecanlı ve bol gollü geçen karşılaşmanın ilk 90 dakikasında rakibi ile 2-2 berabere kaldı. Daha sonra uzatma devrelerinde yediği iki gole engel olamayınca sahadan 4-2 mağlup ayrılarak FFA Kupasından elendi.
MİNİ YORUM
Son derece heyecanlı ve çekişmeli geçen karşılaşmada 2-0 geriye düşen Hilalspor, maçın son 10 dakikalık bölümünde olağanüstü çaba göstererek rakibi ceza alanına hapsederek sağlı sollu ataklarla gol aradı. Bu ataklar sonucunda önce Zafer Aygün skoru 2-1 getirerek takımı ateşleyen isim oldu. Akabinde öne gelen Tansel Başer, sol kanattan gelen ortaya mükemmel yükselip kafa ile skoru eşitledi. Golün santrası yapılmadan maçın hakemi 90 dakikanın bittiğini ilan etti. İlave dakikalarında iyice yorulan takımımız defans güvenliğini yitirince kalesinde 3'ncü golü gördü. İkinci ve son uzatma devresinde rakip takım bir gol daha atınca maçın sonucu 4-2 olarak belirlendi.
Hilalspor'da başta Tansel Başer, Burak Durnaoğlu, Salih Sefil ve Sinan Mırık'ın performanslarını çok beğendim. Ancak yenilen gollerde ise başta kaleci Fethi'nin sinirli ve agresif oyununa ilave olarak defans hattının oyun disiplininden çabuk kopmasının rolü büyüktü. Hilalspor takım olarak çok kaliteli oyunculardan kurulu sezona disiplinli ve organize olur, öfke kontrollerini yaparlarsa başarılı olacaklarına inanıyorum.
GOLLER : ZAFER AYGÜN, TANSEL BAŞER.
HİLALSPOR: FETHİ GÖREN ** ALPTEKİN KALAYCI *** ZAFER AYGÜN *** İSMAİL AZZAM ** TANSEL BAŞER **** MATTHEW STENT ** BURAK DURNAOĞLU *** SALİH SEFİL *** SELİM KARANFİL *** SİNAN MIRIK *** OZAN **
YEDEKLER: BARAN KARAGÖZ, YASİN, BURAK ÖZDEMİR