Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'DA ÇOK MUTLUYUMMar 16, 2016 - 10:34pm

Melbourne futbol camiasının yakıynen tanıdığı Ramazan Tavşancıoğlu,  futbol geçmişi hayli parlak bir futbolcu olarak oynadığı tüm takımlarda her zaman başarılara imza atmış bir futbolcumuzdur. Melbourne'nun köklü kulüplerinden Sth Melbourne takımının yıllarca kaptanlığını yapmış, 2006 sezonunda kazanılan VPL Şampiyonluk kupasını kaldırmıştır. 
Daha sonra Oakleigh Cannons, Dandenong Thunder takımlarında forma ıslatan başarılı futbolcu NPL 2016 sezonunda Anadoluspor'a transfer olarak bir anlamda Melbourne Türk seyircisi ile buluşmanın mutluluğunu yaşamakta.
Yaklaşık 1 aylık hazırlık dönemi ve 4 haftalık maç tecrübesi ile toplan 2 aydır Anadoluspor'un bir parçası olan Ramazan, takım arkadaşlarına, hocalarına, idarecilere, kulüp çalışanlarına, taraftarlara ve kulübe o kadar alışmış ki, "keşke Anadoluspor'a daha evvel gelebilseydim" diyecek kadar Anadoluspor'u benimsemiş.
18 Mart Cuma akşamı oynayacakları Brunswic City maçından önce yapılan idman sonrası kulüp lokalinde konuştuğum Ramazan Tavşancıoğlu aynen şunları söyledi ;
" Çok kısa süre geçmesine rağmen kendimi yıllardır Anadoluspor'un bir parçasıymış gibi hissediyorum. Burada çok mutluyum. Oynadığım 4 maçta da elimden gelenin en iyisini veriyorum. Takım içinde Rexi ve Nick ile beraber genç futbolculara yardım ediyor, onları yüreklendiriyoruz. Hocalar ile çok iyi bir uyum içinde çalışıyorum. Ümit ediyorum ki en kısa zamanda takım olacağız ve başarılara hep birlikte imza atacağız. Ancak taraftarlarımızı da bizi desteklemeye çağırıyorum. Gelin bizi sahada yüreklendirin. Geçen sezon FFA Kupasında yakalanan mükemmel atmosferi gene sizlerin desteği ile sürdürelim"
Ramazan kardeşimin dediği gibi Cuma akşamı ABS Stadında olalım, takımımızı destekleyelim.