Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUS DEPLASMANDA YIKILDI !Mar 12, 2016 - 2:39am

NPL 2016 sezonunun 4'ncü haftasında deplasmanda Oakleigh Cannons ile karşılaşan Anadoluspor, ev sahibi takım Oakleigh Cannons'a 2-1 mağlup oldu.
Maça tutuk başlayan, orta sahada organize olmakta zorlanan Anadoluspor, oyunu orta alanda tutmaya çalışırken 23 dakikada rakip takımın nadir geliştirdiği atakların birinde sol kanatta topla buluşan Ross Frame, kaleci Chris Oldfield'in müdahalesine rağmen topu ağlarla buluşturdu.
İkinci yarıya özellikle sağ kanattan Jeremy Walker ve Kofi Danning etkili gelmeye başlayan takımımız, 53 dakikada Kofi Danning'le beraberliği yakaladı. 1-1
81 dakikada Shaun Timmins'in kırmızı kartla oyun dışı kalmasından sonra defans disiplinini kaybeden takımımız 90'ncı dakikada Ali Hameed'in karambolden attığı gole engel olamayınca sahadan 2-1 mağlup ayrılmak zorunda kaldı.
Bundan önce oynanan 20 yaş altı takımlar maçını Anadoluspor 20 yaş altı takımı 4-0 kazandı.
ANADOLUSPOR:
CHRİS OLDFİELD ** JEREMY WALKER *** RAMA TAVŞANCIOĞLU *** SHANE REXHEPİ *** SHAUN TİMMİNS *( DANNY CHABAANİ*) KOFİ DANNİNG*** JOSEPH FRANJİC* NİCK HEGARTY * HERNAN ESPİNDOLA * (DANİEL VİSEVİC*) THEO MARKELİS * KYM HARRİS* (DANİEL CLARKE*)

MİNİ YORUM

Anadoluspor takımı deplasmanda Oakleigh Cannons takımına yenilerek taraftarlarını büyük hayal kırklığına uğrattı.
Maçın ilk 15-20 dakikasında kontrollü ve iyi oynamaya çalışan Anadoluspor 23 dakikada yediği ani golle bir anda 1-0 geriye düştü.
Daha sonra özellikle orta sahada topa basamayan ve top tutamayan Anadoluspor, telaşlı ve kontrolsüz oyunun sürdürerek ve ileri uçta da yeterince çoğalamayarak rakip defansa rahat bir oyun sağladı.
Bunda başta kaptan Nick Hegarty'nin tutuk oyununun payı büyüktü.
Yanında oynayan Joseph Franjic ve Hernan Espindola'nın oyuna katkıları sıfır olunca ileri uç mevkiinde oynayan Kym Harris'e istenilen toplar atılamadı.
Tek başına rakip defans arasında kalan Kym Harris'in uğraşları da gol için yeterli olmadı.
İkinci yarıda nispeten toparlanan takımımız, sağ kanatta Jeremy Walker ve Kofi Danning ile tehlikeli oldu.
Nitekim 53 dakikada Kofi Danning golünü atarak takımını ateşlemeye çalıştı.
Ancak maçın sonlarında Shaun Timmins'in kırmızı kartla oyun dışı kalışı defans derinliği ve güvenini bozunca rakip takım 90 dakikada yakaladığı pozisyonla galibiyet golünü atarak kıymetli 3 puanı almasını bildi.
Öne çıkan isimler olarak Jeremy Walker, Rama Tavşancıoğlu, Shane Rexhepi ve Kofi Danning'i sayabiliriz.