Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR 16 YAŞ KIZ TAKIMI İLK HAZIRLIK MAÇINI YAPTIMar 7, 2016 - 3:36pm

6 Mart Pazar günü Anadoluspor, 16 Yaş kız takımlar kategorisinde ilk kez takım kurarak sahaya çıktı ve rakibi Moreland United kız takımı ile karşılaştı.
Hocaları Bee ile ellerinden gelen her şeyi sahaya döken Anadolusporlu kız futbolcular, idmanlarda öğrendikleri futbol kuralları dahilinde olumlu düşünmeyi, yardımlaşmayı, kendilerine ve aekadaşlarına güvenmenin önemini sahada gösterdiler.
Sahada ilk kez bir futbol takımında oynamayı, takımın bir parçası olmayı gördüler ve doğal olarak da son derece heyecanlıydılar.
İlk yarıda daha tecrübeli ve oturmuş kadro yapısına sahip Moreland United kız takımı 4 gol atarak öne geçti.
İkinci yarıda kadro dizilişinde değişikliğe giden takımda tüm futbolcular gönülden oynayarak gol atma adına her şeylerini ortaya koydular.

Dilara Coşkun Anadoluspor kız takımının ilk golünü atarak kulüp tahihine geçmiş oldu.
Daha sonra Mia Bertola 2 gol aratak skoru 4-3' taşıdı.
Daha sonra geçen dakikalarda başka gol olmayınca Moreland United kız takımı sahadan 4-3 galip ayrıldı.
İlk kez bir takım olarak sahaya çıkan Anadoluspor kızları 4-0 malubiyetten dönerek maçı 4-3 mağlup bitirdiler ama takım olmanın, birlikte hareket etmenin, mücadele etmenin önemini gösterdiler.
Bu anlamda çalışmalarına devam ederek eksiklerini tamamlayan ve tecrübe kazanan Anadolusporlu kızlar ileride oynayacakları maçlarda başarılara imza atacaklarına inanıyoruz.

Anadoluspor kız takımı kadrosu şu isimlerden kurulmakta:
Dilara Coskun, Deniz Kaya, Nazli Gungor, Hannah Bowater, Heidi Gebbo, Veronica Silva, Mariam Al Saadi, Mia Bertola, Alyssa Kaddour, Ece Babayiğit
Ceran Kocabay, Yaren Ayan, Marwa Osman, Yasmine Ercan, Hayet Dabbous, Yasmine Dabbous
Issabelle Sacco (Injured)