Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR SON HAZIRLIK MAÇINI 7-2 KAZANDI !!Feb 12, 2016 - 11:07pm

NPL 2016 sezonuna hazırlık amacı ile yapılan maçların sonuncusunda Anadoluspor sahası olan ABD Stadında karşılaştığı rakibi Altona Magic'i gole boğdu ve sahadan 7-2 gibi açık bir farkla ayrıldı.
Hakemin düdüğü ile oyunu rakip sahaya yıkan Anadoluspor hızlı kanat adamları Kofi Danning ve Nick Hegarty ile Altona kalesini ablukaya aldı. Nitekim maçın başlarinda Nick Hegarty ile gol perdesini açtı.
Kaleci Chris Oldfield ilk yarıda çok önemli topları önledi ve defansını rahatlattı.
Defans hattı hemen hemen hazır gibi. Sağ bek Jeremy Walker, Rama Tavşancıoğlu ve Shane Rexhepi  tamam gibi ancak sol kanatta İvan Pavlak'ın alternatifi olan genç Jordan Lampard'ın performansı sanki İvan Pavlak'ı zorlayacakmış gibi görünüyor.
Orta sahada Daniel Viseviç, Joseph Franjic ve Hernan Espindola ile çalışkan bir görünüm çizen takımımız, özellikle bu üçlüye ilave olarak kaptan Nick Hegarty'nin son derece etkili mükemmel oyunu ile maçı kopardı diyebiliriz.
Tom Cahill'in kağıtları hazır olana kadar santrafor mevkiinin isimleri M. Msahli İle Kym Harris arasından çıkacak. Altona maçında 3 gol atıp Hat -Trick yapan  S.Msahli bana göre bir adım daha önde görünüyor.
Sağ kanat hücum bölgesi için şu an itibariyle bana göre tek isim Kofi Danning.

Maçın gollerini 3 gol atıp Hat-Trick yapan S.Msahli, 2 gol atan Nick Hegarty ilebirer golle Hernan Aspindola ile Kym Harris attılar.
HUME CITY FC:
Chris Oldfield *** jeremy walker *** Shane Rexhepi *** Rama Tavşancıoğlu*** İvan Pavlak *** Daniel Viseviç *** Nick Hegarty **** Joseph Franjic *** S.Msahli **** Hernan Espindola *** Kofi Danning ***
Yedekler: Tom Cahill, Kym Harris, Steve Cudrig, Jordan Lampard and Alex