Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

"ERSAN BÜTÜN OYUNCULARA ÖRNEK OLMALI"Feb 8, 2016 - 8:13am

Bütün oyunculara örnek olmalı
Şenol Güneş: "Ersan'ın gitmesine üzüldüm. İyi bir oyuncu ve insandı. Varlığı ile etki yapıyordu. Kapıyı güzel kapatarak gitti.Bütün oyunculara örnek olmalı."

Gaziantepspor'u 4-0'lık skorla mağlup eden Beşiktaş'ta Şenol Güneş 90 dakikayı yorumladı ve Ersan Gülüm'ün transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam şu ifadeleri kullandı:

"Ersan'ın gitmesine üzüldüm. İyi bir oyuncu ve insandı. Varlığı ile etki yapıyordu. Kapıyı güzel kapatarak gitti.Bütün oyunculara örnek olmalı. Saygı duymak lazım. Gelen arkadaşlar gayet iyiydi. Uyum sıkıntısı yaşamadık. Ersan'ın gidişini bir kayıp olarak görüyoruz."

EKSİKLERİMİZ VAR
"Önümüzde 17 maç var. İyi başlamak istiyorduk. Artılar ve eksiler var. Eksiklerimizi gördük. Hak ettiğimiz bir galibiyet oldu. Baskıya presle iyi cevap verdik. Verdiğimiz net pozisyonlar var. Takımın tümü iyi niyetliydi. Kenardaki oyuncularımız da gayet iyi. Oyuncusu, personeli, teknik heyeti birbirimize destek olursak çok güzel devam edeceğiz. Emeği geçen tüm oyuncularımı tebrik ediyorum.