Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

HERNAN ESPİNDOLA ANADOLUSPOR'DAFeb 6, 2016 - 4:38pm

NPL’te mücadele eden Anadoluspor, Avustralya A ligi takımlarından Melbourne City’nin oyuncusunu transfer etti.
Arjantin’de doğan 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Hernan Espindola, Melbourne City’ye gelmeden once Melbourne Victory genç takımı, Pascoe Vale ve Goulburn Valley Suns takımında da forma giymişti.
Aynı zamanda Avustralya 17 yaş altı milli futbol tamımında da forma giymiş olan genç yetenek, “ Melbourne City takımında arzu ettiğim kadar forma şansı bulamadım ama daha çok çalışarak ve kendimi geliştirerek Anadoluspor forması ile NPL ve FFA Kupa müsabakalarında oynayarak kendimi göstermek istiyorum” diyerek ne derece hırslı olduğunu belirtti.
Baş antrenör Louie Acevski ise “ Hernan Espindola teknik özellikleri son derece yüksek olan bir futbolcu.
Hızı ve adam eksiltme yeteneği ile takımın hücüm gücüne büyük katkı sağlayacaktır.
Aynı zamanda A lige geri dönmek gibi bir misyonu ve motivasyonu olan bir futbolcu olduğundan, takım olarak bu hırsından yararlanmak isterim “ diyerek memnuniyetini belirtti.
5 Şubat Cuma akşamı Hobart Zebras maçının ikinci 45 dakikasında oyuna dahil olan Hernan Espindola, bir anlamda ortaya koyduğu başarılı performansla kendisine güvenenleri hayal kırıklığına uğratmamış oldu