Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR!UN SHEPPARTON HAZIRLIK KAMPIJan 31, 2016 - 5:53pm

NPL 2016 Futbol sezonuna hazırlanan Anadoluspor, Shepparton'da 3 günlük birhazırlık kampı gerçekleştirdi.

Kampa, Baş antrenör Louie Acevski, yardımcı Zoran Markovski, Teknik direktör Dean Hennessey, futbol direktörü Hakan Doğan ve 14 yaş grubu hocası Dinçer Elibol ile kulübün halkla ilişkiler sorumlusu Bülent Yöntem ile Kaleci Chris Oldfield, 2'nci kaleci Jordan Franken, Daniel Visevic, Kym Harris, Nick Hegarty, Steve Gudric, Sergio Souehil, Rama Tavşancıoğlu, Tom Cahill, Jeremy Walker, Jordan Lampard, Sam Beninato, Michael Trigger, Theo Markalis, Shane Rexhepi, Danny Chaabani, İvan Pavlak,Daniel Clark, Petar Franjic, Kofi Danning, Joshua Markovski, Jon McShane, Joseph Franjic, Kristian Tracevski, katıldılar.

Shepparton'un prestijli otellerinden olan "Guest Apartment" mekanında kalan Anadoluspor kafilesi, Cuma akşamı Shepparton yüzme havuzunda güçlenme ve kuvvet arttırma programı gerçekleştirdi.

Son derece yorucu geçen yüzme programından sonra kafile topluca akşam yemeğine çıktı.

NPL2 Takımlarından Goulburn Valley ile yapılacak maç öncesi kafile Shepparton gölü etrafında bir yürüyüş yaparak dinlenmeye çekildi.

Daha sonra tesisin konferans salonunda maç konuşması yapan başantrenör Louie Acevski ve yardımcıları maç taktikleri ve takımın oyun planı hakkında bilgi verdi.

Saat 6pm'de başlayan maça rakip takım Goulburn Valley daha baskılı oynadı ve golü buldu.

2'nci devreye 1-0 yenik başlayan takımımız oyunun kontrolunu alarak oyunu rakip takım ceza alanına yıktı.

Bu baskıdan Michael Trigger ve Sergio Souheil'lin ayağından iki gol bularak sahadan 2-1 galip ayrıldı.ANADOLUSPOR: Chris Oldfield***, Danny Chabaani**( Rama Tavşancıoğlu**), Jordan Lampard**(Ivan Pavlak**) Steve Gudric**, Shane Rexhepi***, Jeremy Walker**, Nick Hegarty***, Kym Harris**(Daniel Visevic**) Michael Trigger***(Sam Beninato**),Theo Markalis**, Tom Cahill**( Segio Souheil**)Anadoluspor dördüncü hazırlık maçını 5 Şubat Cuma akşamı saat 7.30pm'de Tasmanya premier Ligin takımlarımlarından Hobart Zebras ile ABD Stadında yapacak.