Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

GALATASARAY 'MEHTER TAKIMI' GİBİJan 24, 2016 - 11:48am

Mustafa Denizli ile ligde üst üste iki maç kazanamayan Galatasaray, Osmanlıspor'a yenilerek Sivas galibiyetinin de arkasını getiremedi.
19 haftada 24 puan kaybetti

Ligin ikinci yarısına Sivasspor galibiyetiyle hızlı bir giriş yapan Galatasaray, Osmanlıspor'a 3-2 yenilerek istikrarsız futboluna dönüş yaptı.
Mustafa Denizli'nin takımın başına geçmesinin ardından 7 karşılaşmaya çıkan ve üst üste iki maç kazanamayan sarı-kırmızılı ekip, Osmanlı karşısında geriden gelip, Burak ve Sneijder'in golleriyle 2-1 öne geçmesine karşılık arkasını getiremedi ve sahayı mağlup terk etti.

Ankara ekibinin golleri Aminu Umar (2) ve Musa Çağıran'dan geldi. Tecrübeli hoca ile 10, 19 haftada 24 puan kaybeden Cimbom, Başkent ekibine iki devrede de yenilerek 6 puan hediye etti.
Lig tarihi boyunca Galatasaray ile 14 kez karşı karşıya gelen Osmanlı (Ankara) tarihindeki ikinci galibiyetine imza attı.
Geçen sezonu üç kupa ile kapatan Cimbom böylece zirveden biraz daha uzaklaştı.