Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

RAMAZAN 'RAMA' TAVŞANCIOĞLU ANADOLUSPOR'DAJan 15, 2016 - 11:19pm

Melbourne spor camiasının yakıynen tanıdığı başarılı futbolcu Ramazan Tavşancıoğlu NPL temsilcimiz Anadoluspor’a transfer oldu.
Geçtiğimiz sezon Dandenong Thunder takımında forma giyen başarılı futbolcu, bundan bu yana Anadoluspor’da forma giyecek.
Son derece başarılı bir futbolcu olan 31 yaşındaki Ramazan Tavşancıoğlu, Melbourne’nun köklü kulüplerinden Sth Melbourne’da uzun yıllar forma giydi ve kulüpte kaptanlık pazubandını taşıma başarısını gösterdi.
2003 sezonunda Türkiye Süper Ligi takımlarından Ankaragücü’ne transfer oldu.
2004 sezonunda ise A ligi takımlarından North Queensland Fury ve Melbourne Victory’de forma giydi.
Daha sonraki yıllar futbol karıyerine Gençlikgücü, Port Melbourne, Oakleigh Cannons ve Dandenong Thunder takımlarında devam eden başarılı futbolcu,
NPL 2016 sezonunda toplumumuzun gururu Anadoluspor’da forma giyecek olmaktan çok memnunum. Shane Rexhepi, Chris Oldfield, kaptan Nick Hegarty, Jeremy Walker, Kofi Danning, Theo Markelis, Tom Cahill gibi kaliteli futbolcularla beraber aynı takımda oynamak bana mutluluk verir. Daha ilk antremanımda takımla beraber şampiyonluk havasını soludum. “
diyerek memnuniyetini belirtti.
Uzun yıllar Anadoluspor’da forma giymesini istediğim Ramazan Tavşancıoğlu’nun bu sezon Anadoluspor çatısı altında başarılı olacağını umut ediyorum.
Kaliteli ve iyi bir futbolcu olan Ramazan’ın, özellikle defans hattında Shane Rexhepi ile beraber çok iyi bir tandem oluşturacağına inanıyor, kendisine hoşgeldin diyorum.